Menu

Welcome To Pleshiwar z czarnym zachodem słońca; Debiutancki album już tej jesieni

Welcome To Pleshiwar z czarnym zachodem słońca; Debiutancki album już tej jesieni
fot. press
Świeżo upieczony death/doom metalowy zespół "Welcome To Pleshiwar" podpisał kontrakt z Black Sunset/MDD. Zespół założony w 2021 roku zwrócił na siebie uwagę wydaniem w zeszłym roku imponującej debiutanckiej EP-ki „Unsolved”. Ich inspirowane latami 90. death-doomowe brzmienie, uzupełnione elementami progresywnymi, spotkało się z natychmiastowym uznaniem zarówno fanów, jak i krytyków.

Składający się z doświadczonych muzyków związanych z uznanymi zespołami, takimi jak Lacrima Christi, Immortalis i Reawacan, „Welcome To Pleshiwar” jest przygotowany na pełnometrażowy debiutancki album tej jesieni. Warto zauważyć, że ten nadchodzący album nagrany został wspólnymi siłami ze znanym producentem Andym Classenem.

„Welcome To Pleshiwar” prezentuje świeżą i ekscytującą siłę gatunku death/doom. Ich muzyka jest zarówno wpływowa, jak i nowatorska, a nadchodzący debiutancki album jest wyczekiwany z niecierpliwością.

Fani, którzy chcą dowiedzieć się, czego można się spodziewać po nadchodzącym albumie, mogą posłuchać debiutanckiej EP-ki zespołu „Unsolved”, dostępnej na Bandcamp.

źródło: Agains PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.