Menu

Najnowsze wieści ze stajni Toguslav Brandt - zespół ponownie w studio. Nowa płyta wkrótce.

Najnowsze wieści ze stajni Toguslav Brandt - zespół ponownie w studio. Nowa płyta wkrótce.
Toguslav Brandt wciąż ostro pracuje nad nowym krążkiem "Motoroll". Nowa płyta, i tym samym zupełnie nowe oblicze zespołu z cięższym kopem, ujrzy światło dzienne najprawdopodobniej na przełomie czerwca i lipca. Jak mówi lider grupy, a także autor wszystkich nowych numerów na nadchodzący album Przemek Archibald Berg : "Zaczynamy prace nad dalszą częścią naszej kolejnej płyty. W tygodniu lecą gary plus basidło, następnie już z początkiem czerwca oprawimy wszystko gitarowo, i chwilę potem nagrywanie wokali zamknie nam cały proces tworzenia nowej płyty. Kolejne 6 utworów powstanie w najbliższym czasie i jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, to na przełomie czerwiec/lipiec zaprezentujemy Wam nasz drugi krążek pt.:"Motoroll", na który przypadnie tym razem 14 utworów i być może jeden bonus track, ale trwają na ten temat dyskusje.

Dziękujemy firmie " TURBO opony i felgi" za pomoc w realizacji nagrań, oraz wszystkim osobom, które nas wsparły i wspierają. Oficjalne podziękowania znajdziecie na okładce płyty, która zbliża się coraz większymi krokami." Relacje z nagrania płyty możecie śledzić na oficjalnym kanale zespołu na FB i na Youtube oraz w mediach, gdzie o wszystkim informujemy na bieżąco.

20 maja trafiły do sieci dwa kolejne po tytułowym " Motorollu" single " W Hołdzie dla rocka " i bonus track zatytułowany "Internetowa nacja". Zamykają one prezentacje przedpremierowe i właśnie trwa ich promocja radiowa i medialna. Wkrótce pojawią też też strumieniowo na streamingach.


źródło: M-ART Artistic Agency & M-ART Mundus

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.