Menu

Polski punk metalowy zespół SKØV wypuścił klip do nowego utworu "Above The Earth"

Polski punk metalowy zespół SKØV wypuścił klip do nowego utworu "Above The Earth"
fot. press
Muzykę tego zespołu polecamy fanom takich kapel jak Discharge, Kvelertak, Extreme Noise Terror.

­SKØV to polski zespół punk metalowy z Wrocławia, powstały w 2017 roku. Ktoś powiedział, że gramy jak brzytwy, skaczemy jak kangury i jesteśmy morderczo, precyzyjnymi szczeniakami, którzy grają z jebanym gniewem - dodają muzycy.

Dolnośląska grupa wypuściła właśnie teledysk do nowej kompozycji "Above The Earth", który powstał we współpracy z Piżmak Media. Nowy singiel został zarejestrowany w Nebula Studio (Materia, Gorycz, Tides From Nebula) w Warszawie, a zmiksowany i masterowany przez Nigela Simonsa w Eight Legs Audio.

Komentarz zespołu odnośnie nowej kompozycji: "Utwór jest zainspirowany aferą z przed kilku lat dotyczącą odkryciem masowych grobów dzieci rdzennej ludności z terenów Kanady. Finalnie użyliśmy tego tematu jako symbol wielu krzywd jakie instytucja kościoła wyrządziła lokalnym kulturom na całym świecie zabierając im tożsamość i niszcząc ich oryginalny system wierzeń i wartości. Utwór jest pierwszym z serii singli, które planujemy opublikować w nadchodzących miesiącach."źródło: Solid Rock PR

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.