Menu

PREMIERA! ALEISTER (thrash) wydał nowy album

PREMIERA! ALEISTER (thrash) wydał nowy album
fot. press
ALEISTER to thrash metalowy zespół założony w 1987 roku we wschodniej Francji. W latach 90-tych wydali na kasecie sześć demówek oraz debiutancki album „Tribal Tech" (1994). W 1997 postanowili zawiesić działalność zespołu. Po ponad 20 latach milczenia wrócili w 2018 roku, a w 2019 wydali drugi album „No Way Out". Po czterech latach przerwy francuski zespół uderzy z nową płytą. Nadchodzący album zawiera 7 utworów czystego thrash metalu. W tym roku, a dokładniej 18 czerwca ALEISTER zagra koncert na Altar Stage podczas tegorocznej edycji Hellfest.

Muzyka na nowy album została zarejestrowana, zmiksowana i poddana masteringowi przez Renauda Hebingera w Ghost Studio (Karelia, Mercyless) z Davidem Husserem jako producent. Okładkę stworzył David Chambon.

Premierę ma trzeci album francuskiego zespołu zatytułowany "Nightmare". Wydawnictwo ukazuje się w formie cyfrowej oraz jako digipak CD za pośrednictwem wytwórni M&O Music oraz w dystrybucji Season of Mist. Pre-order jest możliwy na Bandcampie oraz w sklepie internetowym wydawcy. Digital pre-save tutaj.

Teledysk do utworu "Nightmare" ⤵

https://youtu.be/MSqK024MzTk


Oficjalny klip do singla "Prepare Your Soul For War" ⤵

https://youtu.be/wCaPvviv2Zg


Tracklista:

01. Prepare Your Soul For War
02. The Game
03. Nightmare
04. Don't Let Him Down
05. The Reason For My Anger
06. The Preacher
07. Liar

Line-up:

David Roustany - wokal, gitara

Valentin Maugain - gitara

Didier Renaud - bas

Neon - perkusja


źródło: Solid Rock PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.