Menu

THE GASLIGHT ANTHEM powracają z nowym utworem „Positive Charge”!

THE GASLIGHT ANTHEM powracają z nowym utworem „Positive Charge”!
The Gaslight Anthem podzielili się dziś swoim nowym, pierwszym od dziewięciu lat utworem, zatytułowanym "Positive Charge". Kompozycji można posłuchać w serwisach streamingowych:

https://orcd.co/positivecharge

Wyprodukowany i zmiksowany przez Petera Katisa (The National, Interpol, Kurt Vile) „Positive Charge” ukazuje powrót zespołu do muzyki i rock’n’rollowej energii. Utwór jest naturalną ewolucją charakterystycznego punkowego brzmienia zespołu. Wokalista Brian Fallon mówi o utworze: Stworzyliśmy „Positive Charge” jako radosne przesłanie dla nas samych i dla naszej publiczności. Głównym tematem utworu jest spojrzenie na to, przez co przeszedłeś i chęć ruszenia z otwartym sercem w kierunku przyszłości, wierząc, że wszystko co najlepsze, jest jeszcze przed nami.

W 2015 roku The Gaslight Anthem ogłosili przerwę w działalności. W 2018 roku ponownie się zjednoczyli, by zagrać serię koncertów (w tym największy jak dotąd koncert zespołu w Wielkiej Brytanii w londyńskiej OVO Arena Wembley), które promowały „The '59 Sound Sessions”. Wydawnictwo to składało się z dziewięciu utworów, które zostały nagrane miesiąc przez płytą „'59 Sound” z 2008 i nigdy wcześniej nie były publikowane. W 2022 roku, zespół zapowiedział swój powrót, planując trasę koncertową i nagranie szóstego albumu.


źródło: MYSTIC PRODUCTION

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.