Menu

LANTERNS ON THE LAKE prezentuje kolejny zwiastun nowego krążka "Versions Of Us"!!!

LANTERNS ON THE LAKE prezentuje kolejny zwiastun nowego krążka "Versions Of Us"!!!
fot. press
Zespół Lanterns on the Lake prezentuje kolejny zwiastun krążka „Versions Of Us” w postaci singla "String Theory”. Nowa płyta ukaże się 2 czerwca nakładem Bella Union. Z Philipem Selwayem z Radiohead grającym na perkusji i wokalistką Hazel Wilde z jej mocnym wokalem, utwór jest dynamicznym wyróżnikiem tego najlepszego w karierze grupy albumu. Kompozycji towarzyszy wizualizer przedstawiający okładkę albumu.

"String Theory” to piosenka o refleksji nad tym, co mogło być i w jakiś sposób nadal może być. Znajduje piękno i ukojenie w teorii multiwersum i idei, że gdzieś tam, wibrując na własnej częstotliwości, istnieje inna w pełni zrealizowana wersja ciebie, gdzie twoja historia potoczyła się inaczej” - mówi Hazel Wilde.

Dziewięć utworów na „Versions Of Us” to egzystencjalne medytacje badające życiowe możliwości, stawiające czoła rozdaniu, jakie otrzymaliśmy i pytające, czy możemy zmienić nasze indywidualne i zbiorowe przeznaczenie. Wokalistka i autorka tekstów Hazel Wilde nie ma wątpliwości, że macierzyństwo fundamentalnie zmieniło jej perspektywę. "Pisanie piosenek wymaga pewnego poziomu samozadowolenia, a twórcy mogą mieć skłonność do rozwodzenia się nad sobą" - mówi. "Macierzyństwo uświadomiło mi, że mam inny udział w świecie. Muszę wierzyć, że istnieje lepsza droga i alternatywna przyszłość od tej, do której zmierzamy. Muszę też wierzyć, że mogę być lepszym człowiekiem".

Nowy materiał został zmiksowany przez gitarzystę zespołu Paula Gregory'ego, w sypialni jego domu w North Shields.

Tracklista „Versions Of Us”:


1. The Likes Of Us

2. Real Life

3. Vatican

4. String Theory

5. Thumb Of War

6. The Saboteur

7. Locust

8. Rich Girls

9. Last Transmission

źródło: PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.