Menu

SWANS POWRACA Z NOWYM ALBUMEM - KONCERTY W POLSCE

SWANS POWRACA Z NOWYM ALBUMEM - KONCERTY W POLSCE
fot. press
SWANS ogłosił szczegóły szesnastego studyjnego krążka „The Beggar”, który ukaże się nakładem wytwórni Mute 23 czerwca. Ponadto Swans ogłosili kolejne daty trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, Europie i Ameryce Północnej - szczegóły poniżej. „The Beggar” ukaże się na podwójnym winylu w brązowym chipboardowym etui z kartą do pobrania umożliwiającą dostęp do dodatkowych 44 minut muzyki (zawartych również na wersji CD albumu), jako podwójne CD w brązowym chipboardowym digi-packu, a także cyfrowo.

The Beggar został nagrany i zmiksowany w Candy Bomber Studio w Berlinie, pod czujnym okiem Ingo Kraussa, a mastering wykonał Doug Henderson w Micro-Moose w Berlinie. Album został napisany i wyprodukowany przez Michaela Girę.

"Po licznych, wywołanych pandemią odwołaniach tras koncertowych i pozornie bezdennej studni czekania, czekania, czekania, i dziwnej dezorientacji, która przyszła wraz z tą nagłą, ale niekończącą się wymuszoną izolacją, zdecydowałem, że nadszedł czas, aby napisać piosenki na nowy album Swans i zapomnieć o wszystkim innym. Przychodziły one stosunkowo łatwo, zawsze wiedziony podejrzeniem, że mogą być moimi ostatnimi. Kiedy w końcu udało mi się wyruszyć z piosenkami do Berlina, aby pracować z moimi przyjaciółmi nad nagraniem tej płyty, uczucie było podobne do momentu w „Czarnoksiężniku z Oz”, kiedy film zmienia się z czarno-białego na kolorowy. Teraz czuję się dość optymistycznie. Moim ulubionym kolorem jest różowy. Mam nadzieję, że album przypadnie wam do gustu" - mówi Michael Gira.


Główni współtwórcy „The Beggar” oprócz Michaela Giry to Kristof Hanhn, Larrry Mullins, Dana Schechter, Christopher Pravdica, Phil Puleo, Ben Frost. Wokale wspierają Jennifer Gira, Lucy Kruger i Laura Carbone.

W maju zespół wyrusza w trasę koncertową. Zawita również do Polski:


21.05 – Poznań, CK Zamek – SOLD OUT

23.05 – Katowice, Kino Teatr Rialto – SOLD OUT

Tracklista "The Beggar":


1. The Parasite

2. Paradise is Mine

3. Los Angeles: City of Death

4. Michael is Done

5. Unforming

6. The Beggar

7. No More of This

8. Ebbing

9. Why Can't I Have What I Want Any Time That I Want?

10. The Beggar Lover (Three)

11. The Memorious

źródło: PIAS

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.