Menu

Rzeszowski zespół rockowy Pusta Przestrzeń wydaje debiutancki album

Rzeszowski zespół rockowy Pusta Przestrzeń wydaje debiutancki album
fot. press
W piątek 17 lutego Pusta Przestrzeń wydała swój pierwszy album długogrający. Już teraz można obejrzeć teledysk i posłuchać singla promującego wydawnictwo.

Album nazywa się po prostu „Pusta Przestrzeń” i składa się na niego osiem różnorodnych, autorskich piosenek utrzymanych w stylistyce alternatywnego rocka z tekstami po polsku. Na wydawnictwie można znaleźć zarówno energetyczne kompozycje, jak również melancholijne ballady. To właśnie jedną z nich grupa wybrała na pierwszego singla promującego płytę.

– „Kolejny plan” to piosenka o stracie. Miłości, przyjaciela, bliskiej osoby, kogoś lub czegoś pozytywnego, co dodawało naszemu życiu kolorów – czytamy w opisie zamieszczonym pod teledyskiem do singla na YouTubie. – Zdarza się, że dajemy się ponieść negatywnym emocjom, drażnią nas błahostki, które niszczą coś, nad czym długo pracowaliśmy i na czym nam zależy. Dopiero po czasie przychodzi refleksja. Uświadamiamy sobie co jest naprawdę ważne i chcemy jak najszybciej naprawić popełniony błąd. Niestety, często jest już na to za późno.
Album „Pusta Przestrzeń” można zakupić w wersji cyfrowej na Bandcampie. Jest on również dostępny na wszystkich najpopularniejszych platformach streamingowych. Więcej informacji o płycie można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z zespołem poprzez ich Facebook lub Instagram.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze wydawnictwo Pustej Przestrzeni. W 2020 roku grupa wydała minialbum „Pustka”, który był utrzymany w podobnym klimacie co tegoroczne wydawnictwo, a rok później ukazała się specjalna piosenka zespołu pt. „O jeden dzień dłużej” nagrana we współpracy z innymi rzeszowskimi muzykami z okazji 29. finału WOŚP.

Najbliższa okazja do posłuchania Pustej Przestrzeni na żywo nadarzy się już w piątek 24 lutego w rzeszowskim Pubie Spółdzielczym, podczas 31. edycji Rockendollowej Sceny Podkarpackiej.

źródło: Pusta Przestrzeń

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.