Menu

DAYSDAYSDAYS WARSZAWSKIE TRIO POWRCA Z NOWYM SINGLEM

DAYSDAYSDAYS WARSZAWSKIE TRIO POWRCA Z NOWYM SINGLEM
fot. press
Warszawskie trio daysdaysdays przypomniało o sobie nowym singlem. Przebojowe i energetyzujące “tak mi lepiej” zapowiada album, który ukaże się nakładem Peleton Records w pierwszej połowie 2023 roku.

W dystrybucji cyfrowej utwór jest dostępny dzięki [Integral] Distribution Service.

“tak mi lepiej” to proza życia każdego “mieszczucha” - zmęczonego porannym wstawaniem do pracy, której nie znosi, podróżami zapchanymi autobusami i użeraniem się z ludźmi, za którymi się nie przepada. Paradoksalnie jest to też utwór, którego - ze względu na jego energię - najlepiej słucha się rano i w autobusie. Z kolei skonfrontowani z nim ludzie albo z miejsca go pokochają albo zrozumieją aluzję.

daysdaysdays to warszawskie trio złożone ze śpiewającego perkusisty - Jacka Piątkowskiego, gitarzysty - Filipa Holki i basisty - Pawła Porzycha. Zespół od 5 lat jest jednym z najgorętszych na warszawskiej scenie niezależnej, a ich bardzo energetyczne, charyzmatyczne i pozytywnie nastrajające koncerty to pozycja obowiązkowa na liście każdego miłośnika emo, indie rocka i pop punku. Na nowej płycie zespół uchwycił tę koncertową energię, czego efektem jest m.in. wspomniany singiel.

źródło: PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.