Menu

Rockowa Noc 2023 - ogłoszono pierwszych wykonawców !

Rockowa Noc 2023 - ogłoszono pierwszych wykonawców !
Organizatorzy Rockowej Nocy ogłosili pierwsze zespoły, które wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu. W tym roku będzie obchodzić swoje 18-te urodziny. Rockowa Noc 2023 odbędzie się w piątek 25 i sobota 26 sierpnia w Miasteczku Akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Pierwsze ogłoszone zespoły to: Vader i WaluśKraksaKryzys.

Vader to grupa z pogranicza thrash i death metalu, prowadzona od początku swojego istnienia przez Piotra "Petera" Wiwczarka, jeden z najlepiej rozpoznawalnych polskich zespołów na świecie. Z biegiem lat formacja zyskała status legendy oraz znaczącego źródła inspiracji dla późniejszych grup muzycznych. W tym roku obchodzi swoje 40-ste urodziny. W trakcie swojej kariery Vader nagrał 12 death metalowych albumów, z czego dwa na kasetach.

WaluśKraksaKryzys to najgłośniejszy debiut muzyki gitarowej ostatnich lat. Głośność najprawdopodobniej zawdzięcza ogromnej szczerości w tekstach i ciekawą kreację w braku kreacji. Jak sam o sobie mówi: osoba wątpiąca, ale wierząca, muzyk, autor, kompozytor, poeta, aktor, reżyser, przyszywany kuzyn Olka Świerkota, twórca około 10 kolaży, znany z duetu fajka boys internazionale.

Jako r. muller ma na swoim koncie trzy utwory techno i jednego dj seta w Łódzkim klubie Konkret. użytkownik darów losu, uczestnik mniej lub bardziej skomplikowanych relacji (również z samym sobą). w obliczu obecności interesującej interlokutorki - zainteresowany, aktywny interlokutor.

Fan natury, chemii, metafizyki, yerba mate, zdrowego ciała, zdrowego ducha i zdrowego, zdrowego rozsądku. Chętnie nosi używane ubrania w rozmiarach S/M.

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.