Menu

ADHD Syndrom nowy singiel pt. " Serce"

ADHD Syndrom nowy singiel pt. " Serce"
Z ADHD Syndrom, wytwórnia Jimmy Jazz Records jest związana od pierwszego albumu "Grzeczna młodzież" wydanego w 2009 roku. Album dla wielu dzieciaków stał sie kultowym. Takie utwory jak DIY, Grzeczna młodzież czy M.E. B.P osiągneły wyniki po kilkaset tysięcy wyświetleń. Wydaliśmy wspólnie 3 albumy. Kilka lat temu zespół cześciowo zawiesił swoją działaność, ograniczył się do kilku koncertów raz na kilka miesięcy.

W końcówce roku 2022 został nagrany premierowy singiel pt. Serce. Niestety okoliczności dla których powstał są bardzo przykre i smutne.

O szczegółach powstania utworu mówi gitarzysta zespołu Konrad Janik:

Okres świąt Bożego Narodzenia powinien być czasem radości, w gronie rodziny i przyjaciół. Niestety nie zawsze taki jest. 23 grudnia 2020 roku przyszedł na świat mój syn Jasiu. Niestety, nie było nam dane być razem zbyt długo.. po kilku dniach opuścił nas, odszedł na naszych rękach. Śmierć dziecka, to bolesne doświadczanie które w życiu rodzica nigdy nie powinno mieć miejsca.. Przykre jest, że dopiero po stracie człowiek uświadamia sobie co w życiu jest tak naprawdę ważne i na kim możemy polegać. Jak bardzo nieistotne są problemy życia codziennego w pracy czy w szkole. Jak szybko życie ucieka nam przez palce.. Utwór Serce, jest poświęcony Pamięci Jasia, mojej Żonie Karolinie, której nie potrafię wystarczająco podziękować za to, że jest ze mną na dobre i na złe, naszej tęczowej córce Anieli, która skleiła nasze złamane serca po stracie syna, oraz innym rodzicom dzieci utraconych, których jest między nami więcej niż nam się wydaje. W tym miejscu chciałbym też podziękować chłopakom z zespołu za wyrozumiałość, wsparcie i wspólną realizację tego utworu. Dbajcie o siebie i wspierajcie się.

Konrad "Pepsi" Janik (ADHD SYNDROM)

żródło: Jimmy Jazz Records

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.