Menu

SAVAGE MASTER koncert w Polsce

SAVAGE MASTER koncert w Polsce
fot. press
Już w najbliższy czwartek (12 stycznia) w warszawskim klubie VooDoo zagra amerykańska formacja SAVAGE MASTER, która jest jednym z najbardziej elektryzujących zespołów na współczesnej scenie occult heavy metalu. Został założony w 2013 roku przez gitarzystę Adama Neal'a i wokalistkę Stacey Savage, jako połączenie uwielbienia dla heavy metalu i filmów grozy.

W sierpniu 2022 ukazał się najnowszy album zatytułowany "Those Who Hunt At Night", który jest już czwartym w dyskografii. Na czele grupy stoi charyzmatyczna wokalistka Stacey Savage, której charakterystyczny głos jest wizytówką i znakiem rozpoznawczym kapeli.

Jako supporty zagrają dwie formacje młodego pokolenia: białostocki Lucille grający staroszkolny thrash metal dla fanów Slayer, Razor, czy wczesnego Kreatora, a także stacjonujący w Poznaniu Night Lord, który w listopadzie wydał nakładem Ossuary Records debiutancki album utrzymany w stylu zakorzenionego w latach 80. speed metalu.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, ale warto przyjść wcześniej, żeby nie przegapić początku. Bilety są do kupienia w przedsprzedaży w serwisie goout.net w cenie 69 zł. W dniu koncertu cena wyniesie 79 zł.

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1805923019739928


źródło: HELICONMETAL

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.