Menu

Deriglasoff & Nawrocki - koncerty w mieszkaniach! Kozy k. Bielska i Zabłocie k. Strumienia!

Deriglasoff & Nawrocki - koncerty w mieszkaniach! Kozy k. Bielska i Zabłocie k. Strumienia!
fot. press
Olaf Deriglasoff i Grzegorz Nawrocki zagrają dwa domówkowe koncerty w okolicy!

Olaf Deriglasoff i Grzegorz Nawrocki w Zabłociu k. Strumienia - koncert w mieszkaniu
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/732535177797349
Sobota, 15 października

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz "Olaf - Zabłocie" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Olaf Deriglasoff i Grzegorz Nawrocki w Kozach k. Bielska-Białej - koncert w mieszkaniu
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/410272464285231
Niedziela, 16 października

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz "Olaf - Kozy" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.


Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 30 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Olaf Deriglasoff i Grzegorz Nawrocki
To nowy projekt dwóch odwiecznych przyjaciół, weteranów trójmiejskiej sceny muzyki niezależnej i alternatywnej. Wykonują piosenki własnego autorstwa z przepastnego repertuaru zgromadzonego na przestrzeni dekad działalności. Ich występy to połączenie koncertu rockowego i spontanicznego kabaretu, gdzie usłyszymy utwory z repertuaru ich zespołów (Dzieci Kpt. Klossa, Kobiety, Kury, Nawrocki Folk Computer Band, Püdelsi, Cyrk Deriglasoff…).
Deriglasoff & Nawrocki to czysta energia, znane i lubiane piosenki, neokabaretowa konferansjerka i zabawne, nie mające końca opowieści o „rockendrollowym życiu w trasie”. A przede wszystkim radość wspólnego grania, śpiewania i dzielenia się tym przeżyciem z publicznością. Zapowiada się niezłe combo!


źródło: Agencja koncertowa Borówka Music

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.