Menu

DINOSAUR JR. PREZENTUJE KLIP DO „TINY”

DINOSAUR JR.  PREZENTUJE KLIP DO „TINY”
fot. materiały prasowe
Zespół Dinosaur Jr. prezentuje klip, który powstał do premierowego singla „Tiny”. Video można obejrzeć pod tym adresem:  https://www.youtube.com/watch?v=Iwa3DO5_irM

Kompozycja zapowiada nowy album formacji„Give A Glimpse of What Yer Not”, który ukaże się na rynku 5 sierpnia. Za realizację teledysku odpowiedzialny jest uznany filmowiec Laurie Collyer („Sherrybaby”, „Sunlight Jr.”).

„Wychowałem się na grunge-u, który negował wszelką komercję. Preferowałem życie na niskim poziomie. Byłem ekscentrykiem. Oznaczało to również słuchaniemuzyki spoza głównego nurtu, ale jednocześnie takiej która była modna. Uwielbialiśmy ze znajomymi Dinosaur Jr. J.Mascisa poznałem w 2012 r. przy okazji kręcenia „Sunlight Jr.” Mattem Dillonem i Naomi Watts w rolach głównych. J skomponował ścieżkę dźwiękową.Jest geniuszem. Później poznaliśmy się lepiej na stopie prywatnej i dowiedziałem się, że J poza muzyką ma również inne pasje. Interesuje się buldogami oraz jazdą na deskorolce. Stąd właśnie pojawił się pomysł na klip”– mówi Laurie Collyer.

PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.