Menu

Daniel Spaleniak - Blunt

Daniel Spaleniak - Blunt
fot. press
Blunt to drugi utwór z nadchodzącej EPki Daniela Spaleniaka - Summer Sketches. Artysta dozując fanom letnie przyjemności zdecydował się na pokazanie dwóch singli w odstępie dwóch tygodni. Pierwszym z nich był cover utworu Harrego Nillsona – Perfect Day. Kolejne utwory, w tym premierujący 15 sierpnia Blunt, to już autorskie kompozycje Spaleniaka. EPka Summer Sketches to idealna propozycja na ostatnie dni lata, muzyka jaśniejsza i lżejsza niż inne wydawnictwa Autora. Pełne odprężenie przy czteroutworowej EPce będzie możliwe już 29 sierpnia.

Daniel Spaleniak - 29-letni muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów pochodzący z Kalisza, obecnie żyjący w Warszawie. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe utwory, wzbudziły bardzo duże zainteresowanie na Amerykańskim rynku. Kompozycje Spaleniaka (między innymi Dear love of mine, Why, Back Home), można usłyszeć dziś w tak popularnych produkcjach jak: Ozark (Netflix), Elementary (CBS), Six (History Chanel), Good Behavior (TNT), The Path (Hulu) czy Shooter (Paramount). To jedyny Polak, którego twórczość tak mocno zagościła w amerykańskich produkcjach filmowych.

Mamy nadzieję, że utwór - jak i cała nadchodząca EP przypadnie Państwu do gustu. Z wielką przyjemnością udzielimy dodatkowcyh informacji oraz połączymy z Artystą, który chętnie udzieli wywiadu.

źródło:art2music.pl

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.