Menu

SUEDE prezentują nowy singiel!

SUEDE prezentują nowy singiel!
SUEDE
prezentują nowy singiel!

Suede wracają z nowym albumem studyjnym. Krążek zatytułowany Autofiction ukaże się 16. września, a zespół zaprezentował właśnie drugi singiel zwiastujący całość, kompozycję 15 Again: https://youtu.be/syVJxcYwcUE

Rozpoczynając pracę nad Autofiction, Suede postanowili wrócić do swoich korzeni. Tak jak na samym początku funkcjonowania zespołu, Brett Anderson, Mat Osman, Simon Gilbert, Richard Oakes i Neil Codling weszli do swojej sali prób w opustoszałej dzielnicy King Cross, rozstawili sprzęt, chwycili za instrumenty i zaczęli grać.

Trudno się dziwić, że mówiąc o Autofiction, Brett Anderson stwierdził: To nasz punkowy album. Żadnego gwizdania czy dzwonków. Tylko pięciu facetów w pokoju, ze wszystkimi potknięciami i wtopami podanymi jak na tacy. Po prostu zespół w swoim pierwotnym chaosie.

Płyta Autofiction została nagrana na żywo w studiu Konk w Północnym Londynie, wspólnie z wieloletnim współpracownikiem Suede, Edem Bullerem. To człowiek, który pracował z zespołem nad jego pierwszym singlem, The Drowners, który właśnie obchodzi swoje trzydzieste urodziny.

źródło: http://openeyepr.pl

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.