Menu

Nieznany Wykonawca - PREMIERA 6 sierpnia 2022 r.

Nieznany Wykonawca - PREMIERA 6 sierpnia 2022 r.
fot. press
W czasach, gdy prywatność staje się luksusem, a za normę uchodzi epa-towanie swoim życiem codziennym w mediach społecznościowych, poja-wia się NIEZNANY WYKONAWCA. Muzycy z dorobkiem założyli opa-ski na oczy, aby zamanifestować anonimowość.

Zespół postanowił zaczerpnąć swoją nazwę ze sposobu, w jaki urządzenia multimedialne wyświetlają tytuły poszczególnych ścieżek na płytach, któ-re nie posiadają cyfrowego indeksu identyfikującego wykonawcę.
NIEZNANY WYKONAWCA wykorzystał swoją anonimowość, aby po-kazać świat, jakim był jeszcze niedawno, kiedy sztuka i piosenka broniły się same, a nie przy pomocy portali społecznościowych.
- Dziś show biznes rozciągnął się na cały świat. Ludzie zachowują się jak gwiazdy, jakby byli Mickami Jaggerami czy Madonnami. Pokazują więc w mediach społecznościowych swoje śniadanie, łazienkę, salon, ogród, ro-bią relację z wyjazdów i wyjść ze znajomymi… Nasza anonimowość po-kazuje, że dla nas jedynym podmiotem są piosenki i przesłanie poszcze-gólnych tekstów – mówi Jarosław C., Nieznany Wokalista i Gitarzysta, który jest też autorem tekstów.

NIEZNANY WYKONAWCA ma duże doświadczenie i tylko dla porząd-ku dodamy, że muzycy go tworzący występowali wcześniej lub wciąż wy-stępują między innymi w grupach Crew, eM, Bielizna, Radio Bagdad, Mjut, Formy Planet, Ziemianie czy Łąki Łan.

Zespół NIEZNANY WYKONAWCA tworzą Nieznani Muzycy:
Jarosław C. – Nieznany Wokalista i Nieznany Gitarzysta
Paweł K. – Nieznany Perkusista
Krzysztof L. – Nieznany Basista
Krzysztof S. – Nieznany Gitarzysta

Gościnnie udzielają się:
Michał C. - Nieznany Gitarzysta
Artur S. - Nieznany Klawiszowiec

Nieznany Wykonawca ma też profil na Facebook i na Istagramie
https://www.facebook.com/nieznanywykonawca
https://www.instagram.com/nieznany_wykonawca/
Nieznany Wykonawca ma też teledyski i kanał na YouTube:
https://www.youtube.com/c/NieznanyWykonawca

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.