Menu

DECAPITATED PREZETUJĄ PIERWSZY SINGIEL Z NOWEJ PŁYTY„CANCER CULTURE”

DECAPITATED PREZETUJĄ PIERWSZY SINGIEL Z NOWEJ PŁYTY„CANCER CULTURE”
fot. press
W ubiegłym tygodniu Decapitated opublikowali pierwszy singiel z nowej płyty, tytułowy „Cancer Culture”. Wczoraj (w dniu rozpoczęcia trasy koncertowej zespołu w UK) swoją premierę miał klip do tego utworu. Można go zobaczyć pod tym linkiem:

https://youtu.be/IG5nXhGptj4

Lider zespołu, Wacław „Vogg” Kiełtyka, tak mówi o teledysku:

„Klip nakręciliśmy w grudniu w Płocku, z Mateuszem Winklem, szefem Mania Studio. To było świetne doświadczenie i mam nadzieję , że fani docenią finalny efekt naszej pracy i dostrzegą ważny komunikat, który chcieliśmy przekazać przy pomocy tego obrazka”.

27 maja Decapitated wydają nowy materiał, zatytułowany „Cancer Culture”. Vogg o nowej płycie:

"Nie było tak łatwo wybrać pierwszego singla z "Cancer Culture". Każda kompozycja ma inny klimat, każdą z nich chcielibyśmy Wam zaprezentować jak najszybciej. Ponieważ "Cancer Culture" jest utworem, który otwiera album, uznaliśmy, że będzie to idealny sposób na wprowadzenie Was w naszą nową muzykę. Oczekiwania, jeśli chodzi o nową płytę, były ogromne, nagrywanie jej było więc dla nas olbrzymim wyzwaniem. Ale ciężka praca się opłaca. Mieliśmy okazję zgromadzić niesamowitych ludzi, którzy zajęli się produkcją i pomogli nam osiągnąć jak najlepszy efekt. Jarek Szubrycht ponownie napisał dla nas niesamowite teksty o dysproporcji między marzeniami, ambicjami i aspiracjami ludzkości. Głównym inżynierem dźwięku był Tomasz Zed Zalewski, David Castillo odpowiada za miks, a Ted Jensen nadał całości ostateczny szlif przy masteringu. Okładkę stworzył Fabio Timpanaro, włoski artysta, którego twórczość doskonale oddaje to, co chcieliśmy przekazać. Tytuł albumu ma znacznie szerszy kontekst, niż to może się na pierwszy rzut oka wydawać. Będziecie zaskoczeni”.

Po opublikowaniu albumu „Anticult” w 2017 roku, Metal Hammer ogłosił DECAPITATED „następcą Pantery i Lamb Of God”.

źródło: Mystic Production

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.