Menu

ARCHIVE OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ ORAZ NOWY SINGIEL "WE ARE THE SAME"

ARCHIVE OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ ORAZ NOWY SINGIEL "WE ARE THE SAME"

fot. Paul Spencer
Archive, kolektyw z południowego Londynu, ogłasza trasę koncertową!! „The Call To Arms & Angels Tour” odbędzie się w październiku i listopadzie 2022 r. Zespół zagra w najbardziej prestiżowych miejscach w Europie.


Oprócz trasy koncertowej, zespół opublikował "We Are The Same" - najnowszy singiel z nadchodzącego albumu "Call To Arms & Angels", który ukaże się 8 kwietnia.


"We Are The Same” ukazuje jak jesteśmy uwięzieni w społecznym podziale, to czego nienawidzimy dostrzegamy w innych, ale nie w sobie. Jesteśmy różni, ale dostosowując się jesteśmy tacy sami” - tak o utworze mów wokalistek Holly Martin.


Piosenka jest integralną częścią narracji albumu, który opowiada o niezwykłych czasach globalnej pandemii i erozji wolności.


„We Are The Same" to czwarty singiel promujący płytę, po "Fear There & Everywhere", do którego powstał surrealistyczny teledysk Jonathana Irwina. Drugim singlem z albumu był surowy, ale piękny "Shouting Within", a debiutanckim - ponad 14-minutowy, epicki i przejmujący "Daytime Coma".

Dwunasty studyjny album zespołu, „Call To Arms & Angels” to 17 utworów zarejestrowanych w RAK Studios w Londynie. Wyprodukowany przez wieloletniego współpracownika Jérome'a Devoise'a, jest pierwszym studyjnym krążkiem zespołu od czasu wydanego w 2016 r. "The False Foundation".


2 kwietnia w Moment House odbędzie się światowa transmisja 90-minutowego dokumentu o powstawaniu albumu "Super8: A Call To Arms & Angels", a cały dochód z premiery internetowej zostanie przekazany na rzecz Disaster Emergency Committee's Ukraine Humanitarian Appeal. 

W październiku grupa wyrusza w trasę „Call To Arms & Angels Tour 2022”, a przed koncertami w Polsce wystąpi BOKKA.


11 października - Kraków, Klub Studio

12 października - Warszawa, Torwar

13 października - Gdańsk, Stary Maneż

źródło: PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.