Menu

Billy Talent przechodzi kryzys wiary. Wypełniony rockowymi przebojami album "Crisis of Faith" już dostępny

Billy Talent przechodzi kryzys wiary. Wypełniony rockowymi przebojami album "Crisis of Faith" już dostępny
Kanadyjska rockowa grupa Billy Talent wraca ze swoim szóstym studyjnym albumem "Crisis of Faith". Składająca się z 10 utworów płyta w całości została wyprodukowana przez gitarzystę kapeli i głównego autora piosenek, nominowanego do nagrody Juno, Iana D'Sa. - Napisaliśmy te utwory prosto z serca - zapewniają muzycy.

Jeszcze przed premierą "Crisis of Faith", fani mieli okazję poznać single "Reckless Paradise", "I Beg to Differ (This Will Get Better)" oraz "End of Me" z udziałem Riversa Cuomo z Weezer. Wszystkie razem spędziły 20 tygodni na szczycie rockowej listy przebojów w Kanadzie, z czego "End of Me" aż 11 tygodni, co jest nowym rekordem karierze zespołu. Niedawno grupa zaprezentowała jeszcze jeden ognisty numer z "Crisis of Faith", mianowicie "Judged"


- Przez ostatnie lata, pracując nad tą płytą, odczuwaliśmy właśnie kryzys wiary (crisis of faith) - opowiadają rockmani z Toronto. - Materiał powstawał, kiedy świat musiał mierzyć się z największym kryzysem naszych czasów. Album jest o tym, co oznacza być człowiekiem i stawiać czoła problemom dotyczącym zarówno jednostki, jak i całych społeczności. Napisaliśmy te utwory prosto z serca.


Billy Talent to jedna z najpopularniejszych kanadyjskich kapel. Sprzedali blisko milion płyt w samej tylko Kanadzie i około 3 miliony na całym świecie. Zespół zdobył 7 nagród Juno, po otrzymaniu 23 nominacji. Jeszcze więcej razy, bo aż 32, Billy Talent nominowani byli do MTV Video Music Awards, ostatecznie zabierając do domu 10 statuetek.

źródło: Warner Music Poland

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.