Menu

Slipknot wraca z "The Chapeltown Rag"

Slipknot wraca z "The Chapeltown Rag"
fot. press
Slipknot wrócił z pierwszym od dwóch lat singlem "The Chapeltown Rag", który dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych.

- To klasyczny, nerwowy Slipknot - mówi wokalista Corey Taylor. - Tekst natomiast dotyczy manipulacji, które pojawiają się, gdy prawdziwe "ja" skonfrontowane zostaje z mediami społecznościowymi. Te manipulacje mogą na nas różnie oddziaływać, ale najczęściej się od nich uzależniamy, co jest bardzo niebezpieczne.


Nagradzani Grammy metalowcy z Iowy premierowo wykonają numer "The Chapeltown Rag" podczas dzisiejszego Knotfestu w Los Angeles. Cała impreza będzie transmitowana, dzięki czemu fani będą mieli okazję w odstępie godzin poznać studyjną i koncertową wersję utworu. Livestream dostępny jest dla członków Knotfest Members, a szczegóły można można znaleźć na knotfest.veeps.com. Koncert będzie można oglądać na żywo, i później, przez 72 godziny razem z najlepszymi fragmentami występów Killswitch Engage, FEVER 333, Code Orange, Vended i Cherry Bombs.

Premierze "The Chapeltown Rag" towarzyszyła innowacyjna akcja promocyjna zrealizowana we współpracy z WAX Blockchain. Za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony www.thechapeltownrag.com fani mogli odnaleźć 9 ekologicznych NFT-ów. Cyfrowe tokeny mają przydać się przy kolejnym albumie Slipknot.

- Slipknot znani są z wykorzystywania nowoczesnych technologii, by w kreatywny sposób angażować swych sympatyków - mówi Lee Jenkins z Wax. - Cieszymy się, że z pomocą Wax udało się pokazać nowy sposób wykorzystania technologii blockchain.

Slipknot w 2019 roku wydał znakomicie oceniany album "We Are Not Your Kind".

źródło: Warner Music Poland

Media

1 komentarz

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.