Menu

Carlos Santana prezentuje teledysk do utworu "MOVE"

Carlos Santana prezentuje teledysk do utworu "MOVE"
Wielokrotny zdobywca nagród Grammy, gitarzysta Rock and Roll Hall of Fame, Carlos Santana, prezentuje dziś teledysk do utworu "Move", z udziałem wokalisty Matchbox Twenty, Roba Thomasa i wokalistów American Authors. Utwór pochodzi z najnowszego albumu artysty „Blessings and Miracles”, który zostanie wydany już 15 października nakładem BMG.

Premiera singla "Move" miała miejsce w sierpniu tego roku, i jest to wyczekiwany powrót do współpracy legendy muzyki i ikony gitary ze słynnym wokalistą Matchbox Twenty - Robem Thomasem.

San Francisco Chronicle - "To kolejne spotkanie na skrzyżowaniu amerykańskiego popu i latynoskiego stylu. Thomas prezentuje swój charakterystyczny wokal na tle oszałamiających gitar Santany, kong i żywej sekcji dętej... jest tu podobnie [jak w "Smooth"] gigantyczna energia, która dobrze się sprawdzi zarówno przy popołudniowym gotowaniu, jak i w tanecznych klubach".

Billboard - "Move" to "letni latynoski rockowy singiel".

American Songwriter "'Move' brzmi tak, jakby od premiery 'Smooth' wcale nie minęły 22 lata".

"'Move' powstało bardzo podobnie jak 'Smooth'," mówi Santana. "To była jakaś boska inteligencja, a ja po prostu wiedziałem, że muszę to nagrać z Robem. Ta piosenka jest o przebudzeniu i poruszeniu swoich cząsteczek, o rozpaleniu w nas chęci do działania, do tego aby się ruszyć. Kiedy Rob i ja pracujemy razem, zawsze powstaje to wyjątkowe brzmienie".

W najnowszym singlu Thomas jest dynamiczny, zmysłowy i całkowicie magnetyczny, a wspierają go wokaliści American Authors (zwłaszcza Zac Barnett, który przejmuje główną rolę w drugiej zwrotce). Santana dorównuje im, jak tylko on potrafi, z błyskotliwymi solówkami, które eksplodują z ogromną siłą.

Carlos Santana zakończył właśnie letnią trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych i będzie kontynuować wieloletnią rezydenurę w House of Blues w Mandalay Bay Resort and Casino w Las Vegas z występami od 3 listopada do 11 grudnia.

źródło: BMG

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.