Menu

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE WĘGORZEWO 2016 – ZOSTAW SERCE NA ZIEMI

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE WĘGORZEWO 2016 – ZOSTAW SERCE NA ZIEMI
fot. materiały prasowe
Festiwal Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2016 w swych założeniach to coś więcej niż tylko muzyka. Hasło przewodnie festiwalu MAZURY CUD NATURY I KULTURY zobowiązuje. Jak natura to i oczywiście zdrowie. Miło nam jest zakomunikować, że współorganizatorem tytularnym festiwalu została Fundacja DLA TRANSPLANTACJI. Celem fundacji jest uświadamianie, uwrażliwianie ludzi w różnym wieku i różnych profesji o roli i znaczeniu przeszczepów w ratowaniu ludzkiego życia. Fundacja realizuje swoje cele poprzez edukację, promocję, tworzenie i kreowanie wydarzeń kulturalnych, przez udział w festiwalach muzycznych. Z fundacją współpracują ludzie świata nauki, kultury, sportu. Na festiwalu członkowie Fundacji w specjalnym namiocie będą młodym ludziom przybliżać szczytne idee transplantologii a na scenie wesprze ich zespół rockowy HLA złożony z lekarzy i muzyków. W ich dorobku jest specjalna płyta „Dla transplantacji – Zostaw serce na ziemi” z tytułowym utworem granym i śpiewanym przez znanych artystów.

Festiwal Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2016 odbędzie się w dniach 8-9 lipca. Rock wraca do Węgorzewa po dwóch latach przerwy. Na Festiwalu wystąpią ponadto:

HEY, ARMIA, DOMOWE MELODIE, LAO CHE, OSTROV, CHASSIS, ALCOHOLICA, KOHUSE,
BARTAS SZYMONIAK BEATROCK, HIROSHIMA . Już wkrótce kolejne informacje, kolejne atrakcje.

W konkursie Grand Prix:

1. MESSA – Olsztyn

2. MOOSE THE TRAMP – Gdańsk

3. YELL_O! - Trójmiasto

4. UGLY 10 – Warszawa

5. STRAIN – Warszawa

6. THE PRIMES – Warszawa

Kolejne zespoły konkursowe juz wkrótce.

Festiwal dofinansowany przez: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Patroni medialni: Top Guitar, Teraz Rock, Gazeta Olsztyńska, Węgorzewski Tydzień, Gazeta Współczesna, Radio Olsztyn www.MiastoWegorzewo.pl

Oficjalny profil na FB: https://www.facebook.com/naturalniemazury

BIURO ORGANIZACYJNE

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.