Menu

WaluśKraksaKryzys - drugi singiel wschodzącej gwiazdy polskiej alternatywy

WaluśKraksaKryzys - drugi singiel wschodzącej gwiazdy polskiej alternatywy
"NAJGORSZE RZECZY" - polecamy szczególnie amatorom alternatywnych i rockowych wibracji - to bolesny, natychmiast wpadający w ucho utwór. Do pogwizdania..., ale przede wszystkim o czymś i z mistrzowsko obsłużonymi gitarami. - To fragment tego, czym jestem i jaki jestem - silny, rozmontowany, sprzeczny, niepewny uczuć, gdzieniegdzie podziarany, uzależniony od kofeiny i w trakcie przerwy od innych uzależnień- tłumaczy Waluś.

Pierwszy singiel zapowiadający płytę"TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ" z gościnnym udziałem Króla odnosi już pierwsze spore sukcesy: na kilku listach przebojów dotarł do pierwszego miejsca, na innych jest w czołówce, walczy o pierwsze miejsce lub o jego odzyskanie. W serwisie Spotify został "okładkowym" utworem playlisty "Polska Alternatywna", a w Tidal playlisty "Rockowania", pojawił się również na innych playlistach ("Viral 50 Polska", "Indie Hity").

Na początku lutego upubliczniony został tytułowy utwór z płyty "ATAK". Nie jest to singiel, nie towarzyszy mu teledysk. Utwór "ATAK" dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Serwis Rytmy.pl uznał Walusia za odkrycie roku w kategorii "Alternatywa", a AllAboutMusic wskazuje płytę Walusia "ATAK" jako jedną z najbardziej wyczekiwanych premier roku 2021.


źródło: Mystic Production

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.