Menu

DROPKICK MURPHYS POWRACA Z DZIESIĄTYM STUDYJNYM ALBUMEM

DROPKICK MURPHYS POWRACA Z DZIESIĄTYM STUDYJNYM ALBUMEM
Dropkick Murphys przygotowują się do wydania swojego 10 studyjnego albumu „Turn Up That Dial”. Płyta ukaże się 30 kwietnia nakładem Born & Bred Records.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Dropkick Murphys zaprezentują kilka utworów z nowego krążka, kiedy wirtualnie połączą się 17 marca, o godz. 19:00 z fanami na całym świecie podczas Dropkick Murphys St. Patrick's Day Stream 2021...Still Locked Down, aby uczcić Dzień Świętego Patryka. Darmowy koncert online, bez obecnej publiczności, będzie można obejrzeć na stronie: www.DKMstream.com.


W 11 utworach zawartych na "Turn Up That Dial", Dropkick Murphys celebrują prostą przyjemność płynącą z muzyki, ulgę i uwolnienie od zmartwień, które przychodzi, gdy „podkręcisz głośność" i wyrzucisz z siebie problemy. "Na tej płycie tematem przewodnim jest świadomość jak ważna jest muzyka i zespoły, które wpłynęły na to, kim jesteśmy" - wyjaśnia założyciel DKM Ken Casey. "Mamy nadzieję, że nasza płyta pozwoli ludziom zapomnieć o ich problemach. Jesteśmy wdzięczni, że możemy podzielić się odrobiną szczęścia na swój sposób. Nasz poziom wdzięczności jest poza skalą. Jako dzieciaki nigdy nie wyjeżdżaliśmy poza Nową Anglię, a teraz jesteśmy tutaj - nagraliśmy dziesięć płyt i graliśmy na całym świecie. Jeśli jest jakieś przesłanie na tym albumu, to brzmi tak 'wystaw pięść do góry i graj głośno’."

Pracując w Q Division Studios w Somerville, z długoletnim producentem Tedem Huttem, zespół nagrywał nowy materiał na zmianę po dwóch członków na raz. W ostatnich tygodniach pracy Hutt prowadził sesje za pośrednictwem wideokonferencji ze swojego studia w LA. Do nagrywania wokali w tle, chłopaki ustawili osobne mikrofony w pięciu różnych pokojach, aby można było jednocześnie bezpiecznie śpiewać. "Wszyscy przynajmniej patrzyliśmy na siebie przez okno" - wspomina Casey.

Oto tracklista „Turn Up That Dial”:

1. Turn Up That Dial

2. L-EE-B-O-Y

3. Middle Finger

4. Queen Of Suffolk County

5. Mick Jones Nicked My Pudding

6. H.B.D.M.F.

7. Good As Gold

8. Smash Shit Up

9. Chosen Few

10. City By The Sea

11. I Wish You Were Here

źródło: PIAS

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.