Menu

Uwaga ! System Of A Down Protect The Land / Genocidal Humanoidz

Uwaga ! System Of A Down Protect The Land / Genocidal Humanoidz
Niesamowita SURPRISE dla fanów System Of A Down na całym świecie dzięki wydaniu DZISIAJ nowej muzyki! Po 15-letniej przerwie w wydawaniu (!!), zdobywca nagrody Grammy i sprzedający się wielokrotnie platyną ormiańsko-amerykański zespół upuścił 2 zupełnie nowe piosenki, „ Protect The Land ” i „ Genocidal Humanoidz”, a także oficjalny teledysk do „Protect The Land ”- sprawdź tutaj .

OŚWIADCZENIE ZESPOŁU (z ich strony internetowej)

Jako System Of A Down właśnie wydaliśmy nową muzykę po raz pierwszy od 15 lat. Nadszedł czas, aby to zrobić, ponieważ wszyscy razem mamy coś niezwykle ważnego do powiedzenia jako zjednoczony głos. Te dwie piosenki, „Protect The Land” i „Genocidal Humanoidz”, opowiadają o strasznej i poważnej wojnie toczącej się w naszych kulturowych ojczyznach Artsakh i Armenii.

27 września połączone siły Azerbejdżanu i Turcji (wraz z terrorystami Isis z Syrii) zaatakowały Republikę Górskiego Karabachu, którą jako Ormianie nazywamy Artsachem. W ciągu ostatniego miesiąca młodzi i starsi cywile budzili dzień i noc przerażającymi widokami i dźwiękami ataków rakietowych, spadających bomb, pocisków, dronów i ataków terrorystycznych. Musieli znaleźć schronienie w prowizorycznych schronach, próbując uniknąć opadania zakazanych bomb kasetowych spadających na ich ulice, domy, szpitale i miejsca kultu. Ich napastnicy podpalili lasy i zagrożoną dziką przyrodę za pomocą białego fosforu, innej zakazanej broni.

I dlaczego?

Bo ponad 30 lat temu, w 1988 roku, Ormianie z Górnego Karabachu (który wówczas był obwodem autonomicznym w ramach ZSRR) byli zmęczeni traktowaniem jak obywatele drugiej kategorii i postanowili ogłosić swoją słuszną niezależność od Azerbejdżańskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. których granice pochłonęły ich własne. Ostatecznie doprowadziło to do wojny o samostanowienie Ormian w Karabachu przeciwko Azerbejdżanowi, która zakończyła się zawieszeniem broni w 1994 r., Podczas której Ormianie zachowali kontrolę nad ojczyznami swoich przodków i utrzymali swoją niezależność do dnia dzisiejszego. Nasi ludzie mieszkają tam od tysiącleci, a dla większości tam rodzin jest to jedyny dom, jaki kiedykolwiek znali oni, ich przodkowie i matki. Chcą tylko żyć w pokoju, tak jak od wieków.

Istnieje pilna potrzeba, aby obywatele całego świata wezwali swoje rządy do nie tylko potępienia działań skorumpowanych przywódców reżimu Azerbejdżanu i Turcji, ale także do nalegania, aby światowi przywódcy działali pilnie w celu zaprowadzenia pokoju w regionie i słusznego uznania Artsakh za to jest niezależny naród. Co najważniejsze i pilnie, pokornie błagamy Was o darowizny, w małych lub dużych kwotach, aby zapewnić rozpaczliwie potrzebną pomoc i podstawowe zaopatrzenie dla tych, którzy są poszkodowani w coraz większej liczbie przypadków zbrodni przeciwko ludzkości.

Muzyka i słowa mówią same za siebie. Musisz mówić w imieniu Artsakha.

Pokój,

Daron, Shavo, John i Serj

źródło: Sony Music Poland

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.