Supermodelka Małgorzata Bela w teledysku Sorry Boys do piosenki „Miasto Chopina”!
„Miasto Chopina” jest trzecim singlem z nominowanego do Fryderyka albumu Sorry Boys pt. „Roma”. Główną rolę w teledysku do piosenki zagrała Małgosia Bela - supermodelka, aktorka, z wykształcenia pianistka. Pełna surowej ekspresji Bela przywołuje na myśl największe kobiece kreacje z filmów Romana Polańskiego. Klip można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/nJMObdHvs-4
Bela Komoszyńska mówi o „Mieście Chopina”: „Podczas pracy nad „Romą” często towarzyszył mi Chopin, jego muzyka, biografia, filmy o nim. W domu pojawiło się pianino nazwane Franciszek (na cześć drugiego imienia Chopina), które słychać od pierwszych dźwięków utworu. Tak Warszawa stała się scenografią do Miasta Chopina. Autorami wideoklipu są twórcy ze „Szkoły Teledysków”. Widzimy w tym obrazie coś nieuchwytnego, co się wydarza raz na jakiś czas i sprawia, że jesteśmy w środku, w „sklepie z pamiątkami””.
Mystic Production
Bela Komoszyńska mówi o „Mieście Chopina”: „Podczas pracy nad „Romą” często towarzyszył mi Chopin, jego muzyka, biografia, filmy o nim. W domu pojawiło się pianino nazwane Franciszek (na cześć drugiego imienia Chopina), które słychać od pierwszych dźwięków utworu. Tak Warszawa stała się scenografią do Miasta Chopina. Autorami wideoklipu są twórcy ze „Szkoły Teledysków”. Widzimy w tym obrazie coś nieuchwytnego, co się wydarza raz na jakiś czas i sprawia, że jesteśmy w środku, w „sklepie z pamiątkami””.
Mystic Production
Artykuły powiązane
- Dorian Wayne NOWY SINGIEL "HORNS"
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.
- Ziemowit Kosmowski zaprezentował projekt K-2