Menu

Rezerwat 40 lat - jubileusz, nowa płyta, premiera (foto)

Rezerwat 40 lat - jubileusz, nowa płyta, premiera (foto)
fot. press
Zespół REZERWAT dnia 21 lipca obchodził wyjątkowy jubileusz. Tak, to już 40 lat!

W tym wyjątkowym dniu na terenie Łódzkiej Manufaktury, a dokładnie w restauracji Rajskie Jadło został podpisany list intencyjny pomiędzy członkami zespołu, a firmą TRIMEX POLAND / DNA•AUDIO, mający na celu wydanie nowego albumu.

Mieliśmy okazję w trakcie eventu poznać plany na najbliższe miesiące, wydawca już zapowiedział premierę albumu, jego tytuł oraz odkrył przed zaproszonymi gośćmi kilka interesujących informacji.

Na dziś wiemy jak nazywać się będzie nowy album zespołu, jego nazwa to „REZERWAT 40”, szata graficzna w pewnym stopniu nawiązuje wprost do pierwszego albumu zespołu, lecz w nieidentyczny, czy nawet oczywisty sposób.

Okładka, nazwa wydawnictwa… ale najciekawsze dopiero przed nami! Najnowszy album ukaże się jako płyta winylowa i CD. Płyta winylowa została ograniczona w swoim nakładzie do jedynie 600 sztuk, każda będzie posiadać swój unikalny numer! I gdy już wydawałoby się, że to „wszystko”, dowiedzieliśmy się, że wydawca podjął się współpracy z cenioną na rynku marką Steel, producentem min. glanów. Taka współpraca musiała zaowocować czymś szczególnym. Otóż po wyprzedaży całego nakładu płyt winylowych, zostanie ogłoszony zwycięski numer, a jej właściciel lub właścicielka otrzyma od partnera wydawcy przygotowany specjalnie dla tej osoby jedyne na świecie buty rockowe sygnowane nazwą Rezerwat!

Płyty zgodnie z zapowiedzią przedstawicieli wydawcy będzie można nabywać w preorderze już od 1 października, zaś sam album będzie miał swoją premierę 28 października tego roku w trakcie jednych z największych targów audio video – Audio Video Show w Warszawie!

Wokół zespołu Rezerwat będzie w tym roku naprawdę się działo! Już dziś wiemy, że na rynek trafią specjalnie przygotowane przez dystrybutora marki Davis Acoustics jedyne na świecie kolumny głośnikowe sygnowane podpisami członków zespołu. Jedna jedyna para trafi do szczęśliwego nabywcy po zakończonej licytacji. Niestety na dziś nie udało nam się uzyskać więcej szczegółów, jedyną informacją jaką udało nam się uzyskać było to, że kolumny te limitowane są do jednej pary i można je zobaczyć (a także zarobić zdjęcie) w trakcie trwającego eventu.

Zainteresowanie nimi ze strony gości było naprawdę duże, a partnerująca im elektronika audio marki Lyngdorf Audio robiła nie mniejsze wrażenie.

Przedstawiciel wydawcy firmy TRIMEX POLAND / DNA • AUDIO udzielił nam informacji, że jedna z prezentowanych w trakcie imprezy okładek, która została podpisana przez zespół trafi na aukcję charytatywną. Szczególna gratka dla fanów zespołu i osób interesujących się tego typu pamiątkami.

Czy Rezerwat ze swoim nowym albumem namiesza na rynku wydawniczym? Jesteśmy przekonani, że tak! Widać duże starania wydawcy, aby powrót zespołu nie odbył się tylko poprzez pokazanie światu nowego albumu i oddanie go fanom, ale by wszystko co związane z zespołem Rezerwat i nowym albumem było wyjątkowe i obudowane niespodziankami jakich próżno szukać na rynku muzyczno-wydawniczym.


Facebook
Trimex Poland https://facebook.com/TrimexPoland/
Ministerstwo Dźwięku https://facebook.com/MinisterstwoDzwiekuWarszawa/
Fotel Dobrego Brzmienia https://facebook.com/FotelDobregoBrzmienia/

Instagram
@trimexpoland
@ministerstwodzwieku
@foteldobregobrzmienia

źródło: TRIMEX POLAND sp. z o.o.
DNA.AUDIO

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.