Menu

40-lecie zespołu Rezerwat

40-lecie zespołu Rezerwat
fot. press
To już 40 lat muzycznej przygody zespołu Rezerwat. W tym roku zespół Rezerwat, w którego skład obecnie wchodzą Wiktor Daraszkiewicz, Zbigniew Bieniak, Kacper Kacprzak, Dariusz Kacprzak świętuje swoje 40-te urodziny i z tej okazji już niebawem, 28 październik 2022 podczas Audio Video Show w Warszawie odbędzie się premiera wyjątkowej limitowanej płyty winylowej, przygotowanej specjalnie na tą okazję.

Płyta będzie składała się z 10 klasycznych i znanych utworów zespołu Rezerwat, dobranych zgodnie z oczekiwaniami fanów. Cały materiał muzyczny został specjalnie dostosowany na potrzeby tego wydawnictwa tak aby oddać wiernie każdy niuans muzyczny, zachowując jednocześnie niepowtarzalny charakter zespołu Rezerwat. Będzie to nie lada gratka dla fanów ponieważ całość nakładu to zaledwie 600 szt..

Więcej szczegółów dowiemy się 21 lipca 2022 podczas oficjalnego spotkania zespołu Rezerwat z wydawca płyty, firmą Trimex Poland DNA.AUDIO, gdzie zostanie podpisany list intencyjny dotyczący współpracy. Spotkanie w restauracji Rajskie Jadło na terenie Łódzkiej Manufaktury będzie miało charakter zamknięty, choć z pewnością dla najwierniejszych fanów zespół znajdzie czas na pamiątkowe zdjęcia. Dodatkowo całe wydawnictwo ukaże się również w wersji CD.

Oto kilka zdjęć członków zespołu Rezerwat z wizyty u stylisty, która miała miejsce w czerwcu 2022.


źródło: TRIMEX POLAND sp. z o.o.

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.