Menu
Jerzy Szlachta

Jerzy Szlachta

H.E.A.T prezentują nowy singiel!

H.E.A.T kontynuują ostrą jazdę i przedstawiają swój nowy singiel zatytułowany „Hollywood”. Utwór zapowiada album „Force Majeure”, który ukaże się 5 sierpnia.

Hollywood - świat cudów i przepychu, miejsce, gdzie spełniają się fantazje. Ale czy na pewno? Swoim nowym singlem i towarzyszącym mu teledyskiem H.E.A.T poruszają kwestie wyglądu i standardów kreowanych przez media oraz presji, która ciąży szczególnie na młodszych pokoleniach. W teledysku, do poważnego tematu, zespół dorzuca zabawny akcent i niespodzianki.

Przez ostatnie dwa lata życiem wielu ludzi kierowała „siła wyższa”, która nadała też tytuł nowemu albumowi H.E.A.T. Jednak tego zespołu nie jest w stanie zatrzymać żadna siła - wręcz przeciwnie. H.E.A.T powrócicili właśnie wraz z pierwszym wokalistą, Kennym Leckremo i zabierają nas w elektryzującą jazdę do H.E.A.T City!

Od samego początku istnienia zespołu i ukazania się w 2009 roku utworu „1000 miles”, który stał się wielkim przebojem w Skandynawii, słuchacze i media na całym świecie doceniają każdy kolejny album H.E.A.T.


źródło: MYSTIC PRODUCTION

Rock Noc 11.06.2022 r g.22.00

W sobotę na antenie Polskiego Radia Rzeszów audycja "Rock Noc" w której wystąpią polscy artyści rockowi. Usłyszycie m.in. nagrania z nowej płyty Tomasza Budzyńskiego "Pod wulkanem". Ponieważ w niedzielę spotykamy się na koncercie legendy to po północy Whitesnake zagra z winyla. Zapraszam od 22.00


Lista utworów:

Armia: Kochaj mnie, Opowieść zimowa, Legenda
Tomasz Budzyński: Pieśń wieczorna, Bezsenność
Grzegorz Kupczyk: Fabryka keksów
Chemia: Jednak jesteś
1984: Hipernowa to ja, Światłość
Jesus Chrysler Suicide: Beretta Vendetta
Cieplarnia: Reaktor
Illusion: O przyszłości
Lipali: Barykady
Krusher: Metaloa, Ogień
Disperse: Unbroken Shiver
Artrosis: Był jak diament
Riverside: Towards The Blue Horizon, Forgotten Land

Whitesnake "The Rock Album" - winyl

Still Of The Night
Best Years
Tell Me How
Love Ain't No Stranger
All Or Nothing
Give Me All Your Love
Can't You Hear The Wind Blow
Resteless Heart
Anything You Want
Here I Go Again
Judgment Day

Kiss „Off The Soundboard: Live At Donington 1996”

Donington Park to jedno z najważniejszych miejsc dla fanów gitarowego grania. Od lat właśnie tam odbywają się największe rockowe i metalowe imprezy. Nic więc dziwnego, że gościli tam również Kiss. Kultowa rockowa kapela była gwiazdą festiwalu Monsters of Rock w 1996 roku, a zapis tego show ukazał się na wydawnictwie „Off The Soundboard: Live At Donington 1996”. Od 10 czerwca w sprzedaży!

Kiss zagrali w Donington Park 17 sierpnia 1996 roku, będąc z razem Ozzym Osbourne’em headlinerem imprezy. Na żywo Paul Stanley, Gene Simmons, Ace Frehley i Peter Criss wykonali takie klasyki jak „Do You Love Me”, „Deuce” czy „God of Thunder” oraz przeboje „Detroit Rock City”, „Love Gun” i „Rock And Roll All Nite”.

„Off The Soundboard: Live At Donington 1996” dostępne będzie w wersji winylowej, kompaktowej oraz cyfrowej.

Wydawnictwo trafiło do sprzedaży dokładnie tydzień po koncercie Kiss w Polsce. Legendarna kapela wystąpiła 3 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie w ramach trasy End Of The Road, zapowiadanej jako ostatnia w karierze muzyków.
Kiss powszechnie uznawani są za jedną z najlepszych koncertowych grup wszech czasów, a ich mająca złoty status płyta „Alive!” z 1975 roku to jedno z najważniejszych wydawnictw na żywo w historii rocka. „Off The Soundboard: Live At Donington 1996” stanowi kontynuację spektakularnego, koncertowego dorobku formacji.

Kiss od dziesięcioleci udowadniają, że są mistrzami niezapomnianych, rockandrollowych show. W trakcie blisko 50-letniej kariery, zespół, wprowadzony w 2014 roku do Rock & Roll Hall of Fame, sprzedał 100 milionów płyt na całym świecie.


źródło: Universal Music

Były muzyk IRON MAIDEN zagra w Łodzi

W piątek 22 lipca w łódzkiej Woolturze odbędzie się koncert grupy Airforce, którą tworzą muzycy blisko związani z Iron Maiden. Perkusista Doug Sampson nagrał z zespołem słynne demo "The Soundhouse Tapes" z 1979 roku, a także brał udział w pracach nad debiutanckim albumem "Iron Maiden". Z powodów zdrowotnych musiał niestety zrezygnować z grania, a jego miejsce za zestawem zajął Clive Burr.

W roku 1987 Doug dołączył do Airforce. Reszta obecnego składu to Tony Hatton, Chop Pitman i Flávio Lino. W Łodzi jako support zagrają: pochodzący z Lublina Shadow Warrior oraz rybnicki Ironbound. Obie grupy czerpią inspiracje z muzyki Iron Maiden, a zatem zapowiada się spójny tematycznie koncert trzech świetnych zespołów.

Ostatni raz Airforce zagrało w Polsce w 2018 roku, a materiał z koncertu w Lublinie został wydany jesienią 2021 roku jako płyta koncertowa "Live Locked N’ Loaded In Poland Lublin Radio".

Data: 22.07.2022
Miejsce: Łódź, Wooltura
Godzina: 20:00
FB event: https://fb.me/e/2kJeUrW7n
Bilety: 50/60 pln


źródło: Helicon Metal Promotions
Subskrybuj to źródło RSS