Opiłki - nowa formacja Marka Kapłona
Czytelnikom rockblog33.pl prezentujemy zespół Opiłki, który powstał z potrzeby dalszego muzykowania przez doświadczonych muzyków. „Eurarium” to ich najnowsze dzieło, które ukazało się bardzo niedawno i niedługo zagości na antenie Polskiego Radia Rzeszów. Liderem zespołu jest Marek Kapłon, perkusista na co dzień grający w TSA.
Skład zespołu:
Marek Kapłon - perkusja
Damian Michalski - wokal
Cezary Błażewicz - gitara
Przemysław Hoszowski - bass
Skład zespołu:
Marek Kapłon - perkusja
Damian Michalski - wokal
Cezary Błażewicz - gitara
Przemysław Hoszowski - bass
Artykuły powiązane
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.
- Ziemowit Kosmowski zaprezentował projekt K-2
- U.K.Ć. Premiera singla 'Mętne Słońce'
Galeria
View the embedded image gallery online at:
https://www.rockblog33.pl/newsy-muzyczne/item/2009-opilki-nowa-formacja-marka-kaplona?print=1&tmpl=component#sigProId520379990a
https://www.rockblog33.pl/newsy-muzyczne/item/2009-opilki-nowa-formacja-marka-kaplona?print=1&tmpl=component#sigProId520379990a