Menu

COMA Z NOWYM TELEDYSKIEM!

COMA Z NOWYM TELEDYSKIEM!
fot. materiały prasowe
Po bardzo dobrze przyjętym klipie do singla „Lajki”, łódzka Coma prezentuje nowy obrazek. Tym razem są to „Proste Decyzje”. Teledysk w reżyserii Tadeusza Śliwy można zobaczyć pod tym linkiem: https://youtu.be/Vx5YD2ZaMVg

Fakt, że ten właśnie utwór został wybrany na kolejnego singla z albumu "Metal Ballads vol.1" to decyzja fanów; wynik sondy przeprowadzonej na fanpage’u Comy był jednoznaczny: "To chyba Prosta Decyzja :-)" - pisała większość. Spośród innych utworów zespołu, nowy singiel wyróżnia się pozytywnym przesłaniem: "...po co komplikować sobie życie, skoro rzeczywistość jest wystarczająco zagmatwana, odważmy się na prostomyślność i uczciwość, spójrzmy na siebie bez filtrów i spróbujmy się polubić” - mówi o temacie utworu Piotr Rogucki.

Album „Metal Ballads vol. 1” ukazał się 20 października 2017.

Producent płyty, Paweł Cieślak z Łódzkiego podwórka, na którym od lat tworzy Coma, dokonał wyrazistej dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej kapeli. Jest to pierwszy materiał od lat, na którego jakość zespół pracował wraz z producentem. Przy okazji Coma ogłosiła, że Paweł Cieślak został nowym członkiem grupy.

 

Tracklista „Metal Ballads vol.1” przedstawia się następująco:

 

1. Uspokój się

2. Lajki

3. Widzę do tyłu

4. Za słaby

5. Odwołane

6. Snajper

7. Odniebienie

8. Cukiernicy

9. Konfetti

10. Za chwilę przestaniemy świecić

11. Proste decyzje

W dniu premiery „Metal Ballads vol.1” zespół ruszył na pierwszą część trasy promującej płytę, odwiedzając największe polskie miasta. Trasa zostanie wznowiona w kwietniu bieżącego roku, a zespół będzie aktywny koncertowo przez cały 2018.    

Mystic

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.