Adapters - zwycięzcy plebiscytu Werbel 2011 zapowiadają nową płytę !
Rzeszowska formacja Adaptres wypuścila nowego singla pt. "Wielki Brat" który bedzie promował nową płytę Adapters pod tym samym tytułem (premiera początek 2018 r.) Zespół nagrał nową płytę w składzie: Piotr Urbanek - wokal, gitara, Jecek Młodochowski - bas, oraz Tomasz Rzeszutek (JCS, Neonovi) - perkusja! Przypomnijmy, że zespół w 2011 roku w Polskim Radiu Rzeszów zdobył radiowego Werbla. Czekamy zatem na płytę z niecierpliwością.
Artykuły powiązane
- Dorian Wayne NOWY SINGIEL "HORNS"
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.
- Ziemowit Kosmowski zaprezentował projekt K-2