KETHA zagra w rzeszowskim Vinylu
19-go stycznia KETHA zagra koncert w Rzeszowie, w klubie Vinyl. Będzie to koncert promocyjny najnowszego materiału, "0 hours starlight", który wydaliśmy 17 listopada 2017 w barwach Selfmadegod Records.
Cytując słowa naszego wydawcy:
"Trzeci album krakowskiego zespołu KETHA to 8 utworów ciężkiego grania utrzymanego w stylistyce avant-garde metal / experimental / math-core. „0 Hours Starlight” to 41-minutowa podróż, która przenosi zespół na nowy poziom, czyniąc muzykę mniej złożoną, gęstą i jednocześnie bardziej unikalną. Mocne riffy, ciężkie brzmienie w połączeniu z chwytliwymi wokalami i świetną produkcją. Jest to zdecydowanie najdojarzalszy materiał małopolskiego kwartetu. Dla fanów THE DILLINGER ESCAPE PLAN, KING CRIMSON, SHINING."
Zachęcamy do zapoznania się z materiałem - udostępniliśmy go we wszystkich serwisach streamingowych (Spotify, Tidal, Apple Music, Google Play).
KETHA
Cytując słowa naszego wydawcy:
"Trzeci album krakowskiego zespołu KETHA to 8 utworów ciężkiego grania utrzymanego w stylistyce avant-garde metal / experimental / math-core. „0 Hours Starlight” to 41-minutowa podróż, która przenosi zespół na nowy poziom, czyniąc muzykę mniej złożoną, gęstą i jednocześnie bardziej unikalną. Mocne riffy, ciężkie brzmienie w połączeniu z chwytliwymi wokalami i świetną produkcją. Jest to zdecydowanie najdojarzalszy materiał małopolskiego kwartetu. Dla fanów THE DILLINGER ESCAPE PLAN, KING CRIMSON, SHINING."
Zachęcamy do zapoznania się z materiałem - udostępniliśmy go we wszystkich serwisach streamingowych (Spotify, Tidal, Apple Music, Google Play).
KETHA
Artykuły powiązane
- Dorian Wayne NOWY SINGIEL "HORNS"
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.
- Ziemowit Kosmowski zaprezentował projekt K-2