Menu

PINK FLOYD HISTORY - Welcome To The Machine Tour 2025 na pięciu koncertach w Polsce

PINK FLOYD HISTORY - Welcome To The Machine Tour 2025 na pięciu koncertach w Polsce
Przygotuj się na podróż przez historię Pink Floyd. Włoski zespół PINK FLOYD HISTORY zaprasza na 5 koncertów w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej celebrującej 60. rocznicę powstania Pink Floyd oraz 50. rocznicę wydania albumu „Wish You Were Here". Bilety już w sprzedaży!

PINK FLOYD HISTORY
Welcome To The Machine Tour 2025

26.03.2025 Katowice, MCK godz. 20.00
27.03.2025 Gdańsk, Filharmonia Bałtycka godz. 20.00
28.03.2025 Poznań, Sala Ziemi godz. 20.00
29.03.2025 Bydgoszcz, SISU Arena godz. 20.00
30.03.2025 Łódź, Wytwórnia godz. 20.00

Bilety: od 169 zł w przedsprzedaży
eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Rockserwis.pl. Kupbilecik.pl

PINK FLOYD HISTORY to pochodzący z Włoch najlepszy zespół specjalizujący się w repertuarze Pink Floyd w Europie. Od ponad dekady z pasją wykonuje utwory Pink Floyd, przyciągając na swoje koncerty już ponad 500 000 fanów. Trasa PINK FLOYD HISTORY „Welcome to the Machine Tour 2025" zaprezentuje nowe, niezapomniane widowisko na żywo, obejmujące sześćdziesiąt lat rewolucyjnej muzyki Pink Floyd. W programie znajdą się ponadczasowe hity, które uczyniły Pink Floyd jednym z najbardziej wpływowych zespołów wszech czasów, od „The Dark Side of the Moon" po „The Wall", ze szczególnym uwzględnieniem kultowego albumu „Wish You Were Here".

Centralnym punktem koncertu będzie arcydzieło muzyki psychodelicznej „Wish You Were Here". Na żywo zabrzmią najsłynniejsze utwory z tej płyty, takie jak „Shine On You Crazy Diamond", „Welcome to the Machine" i „Wish You Were Here", zanurzone w atmosferze pełnej emocji i sugestii.

Oprócz muzyki, PINK FLOYD HISTORY „Welcome to the Machine Tour 2025" zapewni wciągające wrażenia dla zmysłów. Spektakularne efekty świetlne, ekscytujące filmy i poruszająca narracja przeniosą widzów do świata Pink Floyd, odtwarzając historię zespołu oraz jego wpływ na muzykę i kulturę. Na scenie wystąpią wyjątkowi muzycy, którzy dzięki swojej pasji i talentowi ożywią nieśmiertelne piosenki Pink Floyd z nienaganną wiernością i potężną energią, tworząc dla Was niezapomniane przeżycie.

źródło: Art Muza

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.