Menu

Artykuły filtrowane wg daty: sierpień 2017

Cochise zaprasza na jesienne koncerty!

Białostocki zespół Cochise nadal pracuje nad nową studyjną płytą zatytułowaną „Swans And Lions”. Nowy album zawierać będzie 12 utworów, a jego premiera zaplanowana jest na luty 2018. Na oficjalnym fanpage’u Cochise można podejrzeć postępy prac w studio. Zespół przygotowuje równocześnie nowe teledyski. A już od jutra do napiętego grafika muzycy dodadzą także koncerty! Poniżej pierwsze potwierdzone daty, lista ma być stale uzupełniana o nowe terminy, dlatego warto śledzić ich stronę na facebooku: www.facebook.com/cochiserock.
 
01.09 Ostrowiec Świętokrzyski - Chili Pub
02.09 Staszów - Koncertowy Lotnik
08.09 Elbląg - Sąsiedzi
09.09 Gdańsk - Wydział Remontowy
15.09 Mińsk Mazowiecki - Sanatorium
16.09 Częstochowa - Pub Sportowy Stacherczak
28.09 Białystok (impreza zamknięta)
13.10 Ciechanów - Fabryka Kultury Zgrzyt
14.10 Warszawa - Miejsce Chwila
20.10 Kielce - Starman
21.10 Sandomierz - Lapidarium Pod Ratuszem
03.11 Zgierz - Klub Agrafka
04.11 Opoczno - Musique Cafe
24.11 Łódź - Iron Horse Pub
25.11 Chorzów TBA
08.12 Malbork TBA
09.12 Bielsk Podlaski - Pub Blues
16.12 Ostrów Wielkopolski - Fanaberia Art Club
 
Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje albumy: „Still Alive” (2010), „Back to Beginning” (2012), „118” (2014) oraz "The Sun Also Rises For Unicorns" (2015). Muzycy pracują aktualnie nad nową studyjną płytą zatytułowaną „Swans And Lions”, która ukaże się w lutym 2018. Wojtek Napora, gitarzysta Cochise komentuje nowy materiał: „Kawałki utrzymane w różnym klimacie – są szybkie, wolne, nerwowo-rockowe. Jedną z największych różnic, porównując ją do poprzednich płyt, będzie to, że nagrywamy ją z nowym perkusistą. Ma on bardzo duży wpływ na to jak te utwory brzmią i jak są zaaranżowane. Za teksty jak zawsze odpowiada Paweł, ale nie doszukiwałbym się w nich optymizmu, to raczej wędrówka po mrocznych aspektach życia, ale światełko gdzieniegdzie się pojawia.”
 
Cochise - skład:
Paweł Małaszyński – wokal
Wojtek Napora – gitara
Radek Jasiński – bas
Adam "ARGON" Galewski – perkusja
 

Metal Mind Productio
Czytaj dalej...

Queens Of The Stone Age "Villains" Matador

“Tytuł ‘Villains’, nie jest oświadczeniem politycznym” – deklaruje Joshua Homme. „Nie ma nic wspólnego z Trumpem i całym tym gównem."

"Powody, dla których płyta nosi tytuł 'Villains' (ang. złoczyńcy - przyp. tłum.) są proste: 1) to słowo wygląda fantastycznie, 2) jest komentarzem do scenariusza twojego, mojego i tego, co się tak naprawdę stało. Każdy potrzebuje kogoś lub czegoś – jakieś czarnego charakteru – przeciwko któremu będzie się buntował. Zawsze tak było. Tego nie da się kontrolować. Jedyną rzeczą, jaką naprawdę można kontrolować jest to kiedy odpuścisz”.


Po setkach epickich koncertów, porażkach, niewyjaśnionych urazach, jednym rockowym odjeździe z Iggy Popem oraz wielu nominacjach do nagrody Grammy, na swojej siódmej płycie ‘Villains’, Queens Of The Stone Age wracają z pustyni z nowymi bliznami i jakoś dziwnie ładniejsi.


Wyprodukowany przez Marka Ronsona, we współpracy z Markiem Rankinem i zmiksowany przez Alana Mouldera album, jest ich pierwszym pełnowymiarowym wydawnictwem od czasu ukazania się płyty „…Like Clockwork” z 2013 roku, który przyniósł grupie ich pierwszy numer jeden w Stanach Zjednoczonych (a także w Australii, Belgii, Irlandii, Portugalii i Szkocji oraz drugą pozycję w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Szwajcarii, Norwegii, Nowej Zelandii i Finlandii...).


W skład zespołu Queens Of The Stone Age wchodzą: lider, wokalista, gitarzysta i autor tekstów Joshua Homme, Troy Van Leeuwen (gitara, klawisze), Michael Shuman (bas), Dean Fertita (klawisze, gitara), Jon Theodore (perkusja).


Oszałamiająca szata graficzna powracającego ilustratora Boneface'a i brzmieniowe popisy składu, sprawiają, że ich nowa muzyka z jednej strony jest od razu rozpoznawalna, z drugiej przynosi nowe, zaskakujące elementy.


Jak mówi sam Homme: „najważniejszym aspektem tego albumu była próba przedefiniowania naszego brzmienia. Próba zadania i odpowiedzenia sobie na pytanie „jak powinniśmy brzmieć dzisiaj?”. Jeśli nie możesz nagrać znakomitej pierwszej płyty, powinieneś się zatrzymać. Jednak jeśli możesz nagrywać świetne płyty, ale twoje brzmienie nie ewoluuje, staje się to parodią oryginalnego brzmienia”.


Oceniając swoją rolę Mark Ronson dodaje: „Queens zawsze byli jednym z moich ulubionych rock'n'rollowych zespołów. Od momentu gdy poszedłem do Tower na Sunset i latem 2000 roku kupiłem „Rated R”. Więc to było surrealistyczne, że dopuścili mnie do swoich sekretów, pirackiego klanu – lub „jacuzzi”, jak lubi to nazywać Josh. Wiedziałem też, że moje podejście fana nie zatrzyma mnie w jacuzzi. Były podczas pracy nad płytą takie momenty, w których zdawałem sobie sprawę, że oglądam moich muzycznych bohaterów, robiących coś, co będzie moimi ulubionymi momentami z wszystkich płyt Queens. Możliwość bycia tego częścią, była jak spełnienie marzeń. Bardzo ciężkich, mrocznych, ale i cudownych marzeń”.


Z kolei ich wieloletni współpracownik, Mark Rankin dodaje: „po chrzcie ogniem, jakim była praca nad „…Like Clockwork”, byłem podekscytowany, że mogę ponownie wejść do studia z wyzwaniem, by popchnąć brzmienie dalej, szczególnie, że w tę kreatywną miksturę był także zaangażowany Ronson. Chcieliśmy rozwinąć produkcję w bardziej współczesny sposób, jednak ciągle będącą organiczną i wykonywaną na żywo. Podnosząc zasłonę, okazuje się, że to, co wydaje się elektroniką, w rzeczywistości jest grane na żywo, a rzeczy nie są takie, jak się wydają przy pierwszym kontakcie. To co jednak zrobiliśmy, jest jednoznacznie w stylu Queens”.


Album ‘Villains’ zapowiada utwór 'The Way You Used to Do'.

A już od września grupa rusza w regularną trasę (w roli supportu wystapi Royal Blood), gdzie najpierw zwiedzi Amerykę, a od listopada będziemy mogli zobaczyć ich na kontynencie europejskim.

sonicrecords.pl
Czytaj dalej...

Corruption - ujawnia okładkę nowego albumu"Spleen"

Ujawniamy okładkę najnowszego albumu zatytułowanego "Spleen". Autorem okładki i całej oprawy graficznej albumu jest Maciej Mazur - grafik, autor komiksów, ilustrator i rysownik. Debiut komiksowy zaliczył w kultowym czasopiśmie Świat Młodych. Twórca rysunków m.in. do komiksów: Przymierze pajęczej nici,Urwisko,Kapliczka, albumu Włócznia Ottona. Płyta zostanie wydana w formatach: cyfrowym, CD, limitowany digipack, płyta winylowa. Znajdzie się na niej 7 utworów:

1. Hatred
2. Righting My Wrongs
3. Shades Of Death
4. I Piss On Your Grave
5. Dead Shell Of A Human Existence
6. Burn From Within
7. Asterism Ursa Major  

Premiera cyfrowa singla na ponad 100 platformach cyfrowych przewidziana jest na 6 września i tego dnia uruchomimy pre-order. Premiera albumu 5 października.
Tydzień po premierze zespół rusza w trasę. Część koncertów zagra
w towarzystwie przyjaciół z Proletaryat *.

13.10 Lublin, Graffiti *
14.10 Stalowa Wola, Labirynt *
20.10 Bydgoszcz, Estrada Stage Bar *
21.10 Warszawa, Potok *
26.10 Kielce, Starman
27.10 Sandomierz, Lapidarium*
28.10 Chorzów, Red&Black *
2.11 Poznań, U Bazyla *
3.11 Słubice, Prowincja *
4.11 Szczecin, K-4 (Szczeciński Loft Kultury) *
10.11 Rzeszów, Vinyl
11.11 Kraków, Apoteka Pub
17.11 Płock, Rock 69
18.11 Mińsk Mazowiecki, Sanatorium
Czytaj dalej...

LIARS PREZENTUJE KLIP DO „CRED WOES”

LIARS ujawnił klip do utworu „Cred Woes”! Video można objerzeć pod tym adresem: http://po.st/LiarsCWVideo  Autorem teledysku jest Yoonha Park, który współpracował wcześniej z zespołem przy innych projektach. „Cred Woes”  pochodzi z wydanego 25 sierpnia albumu „TFCF”.

Po przyjaznym rozstaniu z Aaronem Hemphillem, LIARS stał się solowym projektem Angusa Andrewsa. Nowy album sprowokował artystę do wyjścia poza swoją strefę komfortu, co pozwoliło mu na odkrycie nowych muzycznych terytoriów. Muzyk zaszył się w australijskim buszu w poszukiwaniu inspiracji. Efektem tej pracy jest album jaki do tej pory jeszcze się nie ukazał pod szyldem LIARS.

Za produkcję nowego krążka odpowiedzialny jest sam Angus Andrews, który jest autorem wszystkich kompozycji na płycie. W trzech utworach Butchy Fuego gra na perkusji. Nowy materiał zmiksował Gareth Jones, a masteringiem zajął się Christian Wright.

 

 

Oto tracklista “TFCF”:

 

1. The Grand Delusional

2. Cliché Suite

3. Staring At Zero

4. No Help Pamphlet

5. Face To Face With My Face

6. Emblems Of Another Story

7. No Tree No Branch

8. Cred Woes

9. Coins In My Caged Fist

10. Ripe Ripe Rot

11. Crying Fountain

 PIAS
Czytaj dalej...

Satiricon - nowy album 22 września

Już 22 września nakładem Napalm Records ukaże się nowy, dziewiąty już w dorobku album studyjny Satyricon „Deep calleth upon Deep”. Wydawnictwo dostępne będzie w formatach: cyfrowym, CD digipak oraz na płycie winylowej w różnych wariantach.

Teraz duet, któremu przewodzi wizjonerski Satyr, ujawnia lyric video do tytułowego utworu, który jest też pierwszym singlem z nadchodzącej płyty. Artysta tak mówi o tej kompozycji:
„Niełatwo było wybrać utwór, który reprezentuje ten album, ponieważ wszystkie kompozycje  są bardzo różnorodne. Uważam, że każda kompozycja na tej płycie ma swój niepowtarzalny i silny charakter i wszystkie one razem tworzą płytę „Deep calleth upon Deep”.
Kompozycja tytułowa jest jedynym utworem, który zrobiliśmy przy użyciu gitary i barytonu przez cały czas trwania tej piosenki. W moim odczuci było to potrzebne, by nadać tej kompozycji głębi brzmienia, której poszukiwałem i by uwypuklić ją w cięższych częściach utworu. Wykorzystaliśmy także tutaj melotron, wiolonczelę, skrzypce, a w chórkach – wokal klasycznego śpiewaka Håkona Kornstada; wiolonczela wspiera tutaj gitarę barytonową, a melotron, skrzypce i chórki nadają całości brzmienia więcej przestrzeni. Pomyślcie o tym, jak o podróży, odtwórzcie ten utwór głośno, zamknijcie oczy i skierujcie się prosto do lasu. Tak właśnie ja to robię.”

Płyta nagrana została w Oslo (Norwegia) i Vancouver (Kanada) na początku 2017 roku, a w miksach zespół wspomógł Mike Fraser (wcześniej pracował on też  przy płycie „Now, Diabolical” z 2006 roku). „Deep Calleth on Deep " to nie tylko nowa kolekcja utworów jednego z najbardziej trwałych i niezawodnych zespołów muzyki ekstremalnej: jest to całkowicie od nowa wymyślona, zupełnie nowa era w historii SATYRICON.

SATYRICON znany jest też z doskonałych sugestywnych występów na żywo, które urosły do rangi wydarzeń specjalnych. Zespół wystąpi także na serii koncertów w Europie, które promować będą „Deep calleth upon Deep”:

24.09.17 DE - Hamburg / Grünspan
25.09.17 DE - Essen / Turock
26.09.17 NL - Tilburg - 013
27.09.17 BE - Vosselaar / Biebob
29.09.17 UK - Londyn / Heaven
30.09.17 FR - Paryż / La Maroquinerie
01.10.17 FR - Nantes - MJC De Reze
02.10.17 FR - Tuluza / Le Metronum
04.10.17 ES – Madryt / Sala But
05.10.17 ES - Barcelona / Razzamatazz
06.10.17 FR – Montpellier / Rockstore
07.10.17 IT - Bolonia / Zona Roveri
09.10.17 CH - Zurych / Dynamo
10.10.17 DE – Monachium / Backstage Halle
11.10.17 AT - Wiedeń / Szene
12.10.17 CZ – Praga/ Akropolis
14.10.17 PL - Kraków / Kwadrat
15.10.17 PL – Warszawa / Progresja
16.10.17 DE – Berlin / SO36
17.10.17 DK - Kopenhaga / Pumpehuset
19.10.17 DK - Aarhus / Train
20.10.17 SE - Gothenburg / Pustervik
21.10.17 SE – Sztokholm / Klubben
22.11.17 NO - Molde / Gamle Kulturset
23.11.17 NO - Trondheim / Byscenen
24.11.17 NO - Oslo / Sentrum Scene
25.11.17 NO - Tromso / Driv
29.11.17 NO - Bergen / Hulen
30.11.17 NO - Stavanger / Folken
01.12.17 NO - Kristiansand / Kick
02.12.17 NO - Hamar / Gregers


Więcej informacji:
www.satyricon.no
www.facebook.com/satyriconofficial
www.napalmrecords.com
www.facebook.com/napalmrecords
Czytaj dalej...

WOLF PARADE PREZENTUJE „YOU’RE DREAMING”

6 października na półki sklepowe trafi najnowsze wydawnictwo Wolf Parade „Cry Cry Cry”. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Sub Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest John Goodmanson (Bikini Kill, Sleater-Kinney, Unwound).
„You’re Dreaming”  to druga, po „Valley Boy”, odsłona nowego albumu. Utworu można posłuchać pod tym adresem: https://youtu.be/RhG6crUCY6E Autorem animacji do kompozycji jest artysta wizualny Scorpion Dagger. Utwór został zainspirowany ostatnimi wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych.  

PIAS
Czytaj dalej...

Queens Of The Stone Age - Villains - cały album na kanale YT

Zespół Queens Of The Stone Age, na swoim kanale YouTube, udostępnił do odsłuchu wszystkie utwory z najnowszej płyty 'Villains'! Każdy z utworów opatrzony jest własną grafiką.
Kanał YT QOTSA - https://www.youtube.com/user/QOTSAmusic/videos?shelf_id=1&view=0&sort=dd

1. Feet Don’t Fail Me
https://www.youtube.com/watch?v=LxijhTgxkyk
2. The Way You Used To Do
https://www.youtube.com/watch?v=GvyNyFXHj4k
3. Domesticated Animals
https://www.youtube.com/watch?v=6nI1RIA-Y1Q
4. Fortress
https://www.youtube.com/watch?v=dNwNSU5NikU
5. Head Like A Haunted House
https://www.youtube.com/watch?v=x1GfW00RCpg
6. Un-Reborn Again
https://www.youtube.com/watch?v=b_zf9Ug1ePU
7. Hideaway
https://www.youtube.com/watch?v=2dcbcic06vw
8. The Evil Has Landed
https://www.youtube.com/watch?v=Exa0CzlCb3Y
9. Villains Of Circumstance
https://www.youtube.com/watch?v=fsqhJcGbaEI

Przypominamy, że album 'Villains' ukazał się w ostatni piątek (25.08.)
dzięki Matador Records.

sonicrecords.pl
Czytaj dalej...

Rock Radio 30.08.2017 g.19.08

Zapraszam do wysłuchania kolejnej audycji Rock Radio w środę 30 sierpnia od godz. 19.08 w Polskim Radiu Rzeszów. Jako płyta wieczoru zagra najnowszy album Queens Of The Stone Age "Villains". Gościem audycji będzie Kris Trznadel muzyk legendarnej formacji One Million Bulgarians a obecnie lider zespołu Nine Walking Trees, który opowie o swoim pobycie w Londynie i zaprezentuje nowe nagrania. Ponadto usłyszycie wiele innych nowości płytowych.

Lista utworów:
Queens Of The Stone Age: The Way You Used To Do, Fortress, Head Like A Hunted Horse, Hideaway
The Cult: Rain
Alice Cooper: Fireball, Fallen In Love
Royal Blood: Lights Out
Me And That Man: Ain't Much Loving
The Fruitcakes: Dreaming My Days Away
Farben Lehre: Prosto do nieba
Foo Fighters: Saint Cecilia, Iron Rooster
Nine Walking Trees: Don't Go Away, Roller
The National: Guilty Party
Pink Floyd: It's What We Do
David Gilmour: In Any Tongue
Czytaj dalej...

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW powraca do Polski

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW powraca do Polski! Zespół zaprezentuje się polskiej publiczności dwukrotnie: 26 kwietnia w katowickim Spodku, a dzień później w poznańskiej Arenie! Grupa na trasie "Time" świętować będzie trzydziestolecie swojego istnienia, a zaprezentuje nowy, doborowy program wraz ze spektakularną oprawą wizualną. Bilety do sprzedaży trafią w piątek, 1 września.

Metal Mind Productions

zaprasza

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

TIME:
30 YEARS OF CELEBRATING PINK FLOYD!
1988 - 2018


The biggest and most spectacular Pink Floyd tribute of all time!

26.04.2018 –  Katowice, Spodek
27.04.2018 - Poznań, Arena

Rozpoczęcie koncertów: godz. 20.00
Otwarcie bram: godz. 18.30

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Katowice:
Loża - 330/ 350 zł
Sektory czerwone H, J - 185/ 205 zł
Sektory czerwone i niebieskie (do X rzędu) - 175/ 195 zł
Sektory niebieskie (od XI rzędu)  - 145/ 165 zł
Płyta -  155/ 175 zł
 
Poznań:
Loża - 260/ 280 zł
Płyta (stojące) - 160/ 180 zł
I kategoria - 185/ 205 zł
II kategoria - 175/ 195 zł
III kategoria - 155/ 175 zł
IV kategoria - 145/ 165 zł

Bilety do nabycia od 1 września na stronach:

www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl
W 2018 roku The Australian Pink Floyd Show świętować będzie trzydziestolecie swojej przygody z Pink Floyd
i właśnie z tej okazji zaprezentuje specjalną trasę koncertową zatytułowaną "Time" (jedna z najbardziej znanych kompozycji z kultowego albumu "Dark Side of the Moon"), podczas której zespół wykonywać będzie utwory z każdego okresu działalności Floydów. Spektakularne show zawierać będzie najnowocześniejsze efekty świetlne i lasery,
a także specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie. Dziesięcioosobowy zespół znakomitych muzyków i wokalistów zapewni prawdziwe widowisko, które zobaczyć musi nie tylko każdy fan Pink Floyd, ale i każdy fan dobrej muzyki, a widzowie zapamiętają je na długo po tym, jak wybrzmi ostatnia nuta tego niesamowitego show.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako “the gold standard”. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Będzie to już dziewiąta wizyta The Australian Pink Floyd Show w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku,  z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w marcu tego roku, dając niezapomniany koncert we Wrocławiu. Zarówno fani jak i media zgodnie podkreślają, że było to prawdziwe święto dla zwolenników Pink Floyd, majstersztyk w każdym calu
i doświadczenie, które trzeba przeżyć samemu, aby zrozumieć fenomen tego zespołu. The Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja aby na własnej skórze przekonać się, lub też po prostu dowiedzieć, na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd!

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór "Comfortably Numb"! W rezultacie The Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku, grając w lokalnych australijskich pubach, obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama, wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak
i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd, gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia, jakim był każdy koncert Floydów.

"Grają lepiej Pink Floyd niż Pink Floyd” – Daily Mail, Londyn

"Najlepszy Tribute Show na świecie” – The Times, Londyn

"Pinkredible!” – Birmingham Mail, Birmingham

"W istocie są naprawdę bardzo, bardzo dobrzy” – David Gilmour

Metal Mind Productions
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS