Menu

THIRTY SECONDS TO MARS prezentuje drugi singiel z ich nadchodzącego, piątego studyjnego albumu.

THIRTY SECONDS TO MARS prezentuje drugi singiel z ich nadchodzącego, piątego studyjnego albumu.
“Dangerous Night” to kolejna propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków, singlu “Walk On Water”. Klip do utworu “Walk On Water” to przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego „A Day in the Life of America”, który został zrealizowany podczas zeszłorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości we wszystkich 50 stanach przez 92 ekipy filmowe. Materiał został poszerzony o sceny z ponad 10 tysięcy amatorskich filmików, wiadomości telewizyjnych, wycinków z gazet i publikacji w social mediach - to prawdziwie wiekopomny zapis jednego dnia z życia USA. Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto, lidera zespołu Thirty Seconds To Mars zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe.

THIRTY SECONDS TO MARS to fenomen na rockowej scenie założony w 1998 roku przez aktora i wokalistę Jareda Leto i jego starszego brata Shannona. Z czterema albumami studyjnymi w dyskografii i licznymi nagrodami (m.in. MTV Awards, Billboard Music Award), zespół od lat pozostaje na topie. Miliony sprzedanych płyt i single z czołówki światowych list przebojów zapewniły muzykom wyprzedane trasy koncertowe obejmujące największe areny na świecie.

Debiut fonograficzny zespołu miał miejsce w 2002 roku – album zatytułowany „Thirty Seconds To Mars” do dzisiaj uchodzi za kultowe wydawnictwo. Światowy sukces przyszedł z wydawnictwem „A Beautiful Lie” z 2005, który sprzedał się w ilości 5 milionów egzemplarzy. Kolejny krążek „This Is War” został zapamiętany nie tylko ze względu na wartość artystyczną ale również wywołał burzliwą dyskusję w branży muzycznej. W wyniku konfliktu artystów ze swoją wytwórnią EMI powstał wielokrotnie nagradzany dokument „Artifact”. Ostatnia z dotychczasowych płyt „Love, Lust, Faith and Dreams” osiągnęła wynik 15 milionów sprzedany egzemplarzy.

 

Zespół aktualnie pracuje nad piątym albumem studyjnym a już 18 kwietnia wystąpi w Atlas Arena w Łodzi.

Unicersal Music

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.