Menu

Debiutancka Płyta Axis Mundi

Debiutancka Płyta Axis Mundi
fot. materiały prasowe
Axis Mundi to krakowskie power trio opisujące w wyjątkowy sposób codzienne życie, emocje i relacje. Łączy wiele gatunków szeroko pojmowanej muzyki gitarowej w prawdziwie rockowy sposób. Nasze melodyjne piosenki wyróżniają pogodne teksty oraz zwarta kompozycja. Wszystko to z luzem i dystansem do samych siebie. Na koncie mamy 80 koncertów, liczne nagrody i wyróżnienia w przeglądach (m.in. X edycja Dobrej Strony Rocka, Festiwal Jeżowe).

W październiku 2017 dzięki naszym fanom udało nam się zebrać 17000 zł na portalu crowdfoundingowym Polakpotrafi.pl, które pozwoliły nam nagrać teledysk we wrocławskim afrykarium do naszego singla  "Uszy i Oczy", wykonać mastering w londyńskim studio Abbey  Road oraz wydać płyty CD oraz winyle.


13.01.2018 odbyła się premiera naszej debiutanckiej płyty, na której jest 10 autorskich piosenek. Wszystkie w języku polskim. W lutym odbędzie się premiera teledysku do do piosenki "Słodycz". Klip będzie całkowicie animowany.

Wiosną 2018 wyjeżdżamy w trasę promującą naszą płytę oraz będziemy pracować nad trzecim teledyskiem do ballady "Przyjaciele".


Na naszej płycie nie ma przypadkowych dźwięków. Pracowaliśmy nad nią 2 lata. Wrodzony perfekcjonizm nie pozwalał nam wydać czegoś z czego nie bylibyśmy w pełni zadowoleni. Choć muzyka na pierwszy rzut oka może się wydawać lekka i przyjemna, to na koncertach wyzwalamy swoje rock'n'rollowe dusze i dajemy czadu.    


Skład:

Adam Szafran Szafrański - wokal, gitara

Janek Rogalski - bas      

Krzysiek Kułaga - perkusja.

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.